Přejít na obsah

Sraz Fabia clubu


Janina

Doporučené příspěvky

Přidávám se ke gratulaci všem Martinům - vše nejlepší, ale ten sníh ste si mohli nechat víte kde... lol-_- Turnov byl teďka pěkně zasekanej, malinkej kopeček a ty co maj letní sou v háji.. fuck nějakej trabant se snažil vyhrabat na náměstí a moc mu to nešlo :smich: bohužel sem neměl u sebe foťák :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sněhové zpravodajství, u nás zvýšen stav sněhu na 20 čísel, a to nekecám..šmoulinu mám zatím v garáži, ale jedu dnes pryč, takže dostane taky šoky lol

To Dakie: máš naprosout pravdu. pozink nnení věčnej, a na fabine se to nechá vypozorovat taky...náchylná místa se ukážou s rzí po zimě!! a to bych to ani moc nečekal od pozinku. ale je to tak :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sněhové zpravodajství, u nás zvýšen stav sněhu na 20 čísel, a to nekecám..šmoulinu mám zatím v garáži, ale jedu dnes pryč, takže dostane taky šoky lol

To Dakie: máš naprosout pravdu. pozink nnení věčnej, a na fabine se to nechá vypozorovat taky...náchylná místa se ukážou s rzí po zimě!! a to bych to ani moc nečekal od pozinku. ale je to tak :feve:

No tak to snad ani za týden nejezdi, ať ten sníh nevemeš s sebou... :kol-48: :kol-48: :kol-48::kol-78:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sněhové zpravodajství, u nás zvýšen stav sněhu na 20 čísel, a to nekecám..šmoulinu mám zatím v garáži, ale jedu dnes pryč, takže dostane taky šoky lol

To Dakie: máš naprosout pravdu. pozink nnení věčnej, a na fabine se to nechá vypozorovat taky...náchylná místa se ukážou s rzí po zimě!! a to bych to ani moc nečekal od pozinku. ale je to tak :feve:

No tak to snad ani za týden nejezdi, ať ten sníh nevemeš s sebou... :kol-48: :kol-48: :kol-48::kol-78:

Nemám jezdit jo? :o fňuk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...