Přejít na obsah

Silentbloky přední nápravy, vůle nápravy


TiGeRZ

Doporučené příspěvky

Neviete poradit,kde by som tie original cupracke kupil?

Dakde v okoli PB PU pripadne TN.

Ja ich nemozem nikde kupit.Vsade mi ponukaju ze objednaju ale nie origo.Tie su mi na 2 veci.....

Pripadne ak ma dakto na predaj,a chodi okolo-neponahla to.Alebo daky overeny eshop.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemate v PB ,PU ci v TN seat ?....lebo tam ich maju urcite :) ...vsak sa dohodni s niekym z Ba,tu to uz maju v skodovackych shopoch.Som to znamemu co ma ND skoda predajnu pred rokom ukazal a zrazu to ma polovica BA :) .Inak su rozne tvrdosti tych silenblokov.Cupra ma najtvrdsie a totozne ma aj audi 2 ,ktora ma ale rozne podla motoricazie. Najtvrdsie ma 1.4 tdi , benzinova verzia ma meksie,ale su rovnako vyzerajuce ako ma cupra.Cize ak nemate v danych mestach seat,mozno aspon interporsche .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Inak pokial ide o original diely,tak to kupujem v PB v Automax.Je tam aj seat.Ked som to pred cca 3/4 rokom potreboval ,tak som volal do seatu,a ked som povedal co chcem tak mi nepomohli.Skusim sa este na tom skoda oddeleni opytat na tie seat silenbloky.Sem tam chodim aj do TN,tak to je ako posledna moznost.

Videl som aj do fabie dake "zosilnene" pozrem cislo a dam vediet.

S tymi co idu do audi su ake skusenosti,co sa tyka vydrze?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo poznam,v seate na slovesnku robia same dute hlavy,ani nevedia co predavaju...

tie do audi su rovnake ako na ibizu cupru,len maju vraj maksiu zmes gumy,ale tiez su uplne plne,cize vydrz pocitam veeeela km :)

Editováno: , autor: 1soda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Piaggio: mrkni na ofiko Seat stránky u vás a pohledej autorizovaný dealery dílů a vozů....zkus ten nejblíž k tobě a zavolej jim - č. dílu: 1ML805903. Takhle jsem to udělal já (na druhý den k vyzvednutí na prodejně) a páč mám nejbližšího Seata 50km, udělal jsem si i pěknej vejlet :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- č. dílu: 1ML805903. - toto som pozeral a to je daky spojler,ale to nic tie origo cisla su tu ale nie kazdy seat to podla toho najde.

a co toto zo superba - zrejme to bude zas daka cina,na original to nevyzera.

Ako sa jazdi s tymi cuprackymi? Geometria neni problem? Nedere to gumy a tak?

Editováno: , autor: Piaggio
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Číslo dielu origo Cupra : 6LL 407 183 , a jazda - cítiť tvrdsiu nápravu a ja som aj slabé vybrácie zaregistroval ale len pri 40-45km/h rýchlosti na zimných pneumatikách 185/60 R14/letné ešte stále nemám nahodené/. Všeobecne lepší dojem z jazných vlastností ako s tými originálnimi od škody. Geometriu som nechal ako to bolo zatial som nezaregistroval na pneu nesumerné opotrebovanie a ani auto nemá tendenciu ťahať na niektoru stranu. V prípade že nevieš zohnať možem ti to poslať poštou u nás to stojí 13 € za kus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skusim to v tom trencine este.

Moze byt aj araver?AKe mate skusenosti.

PRVÝ TRENČIANSKY AUTOSERVIS s.r.o.

Bratislavská V / 56

911 06 Trenčín.

Neviem ani kde to je.Musim to pozret na mape.Do TN chodim tak raz do mesiaca.

Este mi vrtaju v hlave aj zo SUPERBA..... :feve:

Ale su pekne . lol

Je to dilema.Ja som nenel tie silenbloky pred cca 3/4 rokom a objednaval som to v miestnom "krame".

Aj som objednaval na Seat Ibiza Cupra ale dosli mi stejne ako som mal akurat na pohlad ne-valnej kvality.

Skoda roboty a 1000sk za geosku. Uz mi vrzaju. :076.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je ok,aj ja sa kopnem.

Sa mi to cislo akosi nezdalo, tak som si aspon doinstaloval do etky seat ;)

Tie 1k0 407 183 E nemozem to najst v etke.Kdesi sa to spomina superb kdesi ako vynoveny skoda fabia silenblok.

Je to oficialne vynoveny fabiacky alebo zas o daky cinsky zlepsovak?

Editováno: , autor: Piaggio
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten Araver v TN je na výpadovke z TN do Banoviec n/B.V takom malom kruháči je to. Ale či je tam aj SEAT to neviem. Presne by ti mohol povedať Houmr.
.

Ano to sa mi mari,ze na vypadovke,len som nevedel ci smer banovce alebo ZA. Lebo aj v meste ,kusok od zel,stanice je daco.Skoda isto,sa mi zdalo,ze aj seat.Takze na vypadovke na banovce.Skusim,zo srandy zavolat do skodovky ci tam maju take cosi. Este min.rok dva to musi vydrzat smejd jeden cinsky.Chcem to vymenit naraz aj z capmi a idealne keby to doklepalo aj s kotucmi.Ale pripravujem sa uz teraz,clovek nikdy nevie.Uz si robim kvopky v skrini.Tu capy,tam pakne,a zas tam budu kotuce a dosticky.A kusok vedla silenbloky lol

.

...smer na ZA je myslim AUDII

Editováno: , autor: Piaggio
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasný....nafta všeobecně víc vybruje a s těma cupra nebo A2 silentblokama se ty vybrace "prý" více při nízkých otáčkách přenášej a jde to cítit, já je na autě zatím nemám , tak nemůžu posoudit - ale logicky: tvrdší směs gumy a navíc plná guma = víc to přenáší vybrace, ale výdrž mnohem větší + stlačení silentbloku při náklonu a změny rychlosti menší = lepší stabilita a vůbec pocit z jízdy :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam dojem,ze tie nafrove s A su dake dvojzmesove.Ale to som len tak pomedzi riadky akosi zachytil ked som daco cital.

Inak pre kupichtivych ten Seatacky stoji dakych 9.91oiro priam som ta volal. Neviem sa rozhodnut,ci to stoji tie prachy oproti 16.56e za AUDIIII.

Keby som vedel ze zajtra idem ta kde ich predavaju tak by som ich dnes aj objednal,nech to parom zebere.Ale uz je neskoro,takze mi to je jedno a bubem este dtale dumat nad tymi cura.Su to sice len dake mm vo vykyve ale neda mi to. :kol-43:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

váha 1.2TDi v A2 je do 100kg :) jináč benzín tam frkaly 1.4 55kw a 1.6 FSi tuším....jasný HTp motor, vlastně motůrek je sekačkovej model o tom žádná :smich: vpoho, jen jsem špatn pochopil ;)

Piaggio: kup Cuprácký, máš klid a ještě ušetříš :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...