Přejít na obsah

Sníh


prtko5

Doporučené příspěvky

zas ta hnusá bílá sračka :feve:

Jsem dneska ženě narychlo přezouval. Svoje už mám přezuto asi 14 dnů. Myslím, že dneska bude ve zprávách kotel bouraček

První zpráva v TV Nova: Silničáři letos opět zaspali...:-)

bych neřek že zaspali... tady jezděj celkem často, jenže pořád chumelí a chumelí... :feve: nemám rád tu bílou s*ačku.... :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera večer jsu se vracel z mé milované Vysočiny a na D1 mezi Jihlavou a Humpolcem

boží dopuštění :) Sypače zatím pouze v protisměru, naštěstí však bylo vidět, že se lidi sněhu

bojí, takže se jelo pomalu, max. 100 km/hod.

Od Humpolce už to bylo v pohodě (jen břečka a pak vytrvalý déšť) :palec2:

Jinak Střední Čechy silně deštivo, po sněhu ani památky, snad jen silný vítr (já chcu také sníh! .-)

Jinak: ač nejsu silničář, tak bych se i zde silničářů zastal. Všechno je to o penězích, které do zimní údržby

jdou a tak když kraj méně peněz dá, podle toho vypadá i údržba silnic. Jezdím tak 20-30.000 ročně, takže

vím, jak jim řidiči nadávají, ale já před nima smekám klobouk, protože oni musejí dělat svátek/nesvátek

nebo musejí vyrazit ve 2 hodiny odpoledne či 3 hodiny ráno, podle potřeb.

Podle mě se tedy vážně snaží :palec2: čímž tedy silničářům vzkazuji: DÍKY VÁM, BEZ VÁS BY TO NEŠLO... :palec2:

Jinak ještě dodám, že minulou zimu mi hodně vadilo, když lidé bezohledně předjížděli na D1 sypač během husté vánice,

což mi přijde kontraproduktivní lol tak lidičky, je to tady s Vámi super, myslete na to, že uspořených 10 minut

času na 200 km jízdy je vskutku vážně nic a mě by tu bez vás bylo smutno :palec2:;)lol

(a nejen smutno, spoutu věcí bych bez Vás nevěděl :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě serou ti sku*vení kamioňáci že si nevozí řetězy,měli by to mít povinnou výbavu!!

Ono to moc nepomuze, protoze ty retezy to proste nevydrzi a roztrhaj se u toho kamionu. Je to dost prob :(

Já ty kamioňáky vlastně v tomhle počasí obdivuju.. Já sem rád že jedu solo, natož abych za sebou táhnul návěs...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes ráno - Ústí nad Orlicí - 5km kolona... nevyhrnuto..

Vysoké Mýto - Litomyšl taktéž, hezkou dobrou noc kluci měli, chápu, že je něco o penězích, ale o dost více je to v lidech, jinak co si mám myslet o sypači, který při chumelení jede s radlicí nahoře a sype sůl, chápu posolit je jedna cesta - plužit znamená jet několikrát,

v sobotu a neděli i svátky dělá spousta jiných lidí, nechci házet všechny do jednoho pytle, ale bohužel platí, že jeden špatný příklad a zkušenost poškodí sto dobrých,

snažme se všichni, včetně kamionistů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...