Přejít na obsah

octaviaclub- proč mě nechcete???


switcher

Doporučené příspěvky

Ten chlap to asi nezvládá. :smich: :smich: lol lol :smich:

to je škoda, ale kdyby nějaká odpověď ;) nebo alespoň na octaviaweb napsat teď nemám čas máte smůlu.

Ale vždyť to na webu je: octaviaclub a tady na foru to taky někde psal.

Trpělivost ;)

Ono je trpělivost a trpělivost, ale už čekám pomalu 2 měsíce a myslím si, že jsem trpělivý dost. Mno budu muset jeste vydrzet no :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vitto to psal na stránkách octaviaclubu :

Zdravím všechny členy a návštěvníky.

Jelikož jsem už týden na služební cestě po ČR a až do 14.12 budu cestovat ještě po SK, nedostanu se na internet tak často a především nemohu pracovat s novými členy :(

Prosím tedy o strpení u těch co zaplatli v posledních dnesch a u těch, kteří čekají na schválení registrací z posledních dvou tří týdnů.

Díky moc

Viktor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

protoze to nikdo jinej delat nechce to je jednoduchy

jinak zdravim z bratislavy, panonska cesta :)

mam sebou notas a taky sem si ted udelal pripojeni na docasne azyle v BA takze s tim zkusim hnout, ovsem 2 mesice jsou dlouho, to si myslim ze bude chyba jeste v necem nez jen ve me :)

kdyby mi s tim chtel nekdo pomahat tak ja budu jedine rad ale uz jsem tyto aktivity naboru lidi co budou psat clanky vzdal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

protoze to nikdo jinej delat nechce to je jednoduchy

jinak zdravim z bratislavy, panonska cesta :)

mam sebou notas a taky sem si ted udelal pripojeni na docasne azyle v BA takze s tim zkusim hnout, ovsem 2 mesice jsou dlouho, to si myslim ze bude chyba jeste v necem nez jen ve me :)

kdyby mi s tim chtel nekdo pomahat tak ja budu jedine rad ale uz jsem tyto aktivity naboru lidi co budou psat clanky vzdal

Ty kuno blbá, za naše příspěvky jezdíš na dovolenou, auto si za ně kupuješ, byt si za to pořídil, psa s rodokmenem jako anglický šlechtic za to máš a ještě brečíš? lol:p:help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty kuno blbá, za naše příspěvky jezdíš na dovolenou, auto si za ně kupuješ, byt si za to pořídil, psa s rodokmenem jako anglický šlechtic za to máš a ještě brečíš? lol:p:help:

plačka je to :smich: :smich:

prtko: prodej tu nůši, kup Fabuli a kartička atd bude určitě rychlejš než tady v tom klubu veteránů lol

;)-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hovńajs boj, jen je třeba srovnat toho co si hraje na presidenta lol

v tom případě bych doporučoval pár srovnávacích telefonátů na OC linku a kdyžto nepomůže, tak se to pokusit srovnat srovnáním něčeho jiného lol

On se Vittorio určitě polepší :)

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

protoze to nikdo jinej delat nechce to je jednoduchy

jinak zdravim z bratislavy, panonska cesta :)

mam sebou notas a taky sem si ted udelal pripojeni na docasne azyle v BA takze s tim zkusim hnout, ovsem 2 mesice jsou dlouho, to si myslim ze bude chyba jeste v necem nez jen ve me :)

kdyby mi s tim chtel nekdo pomahat tak ja budu jedine rad ale uz jsem tyto aktivity naboru lidi co budou psat clanky vzdal

co ty porabas v ba? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...