Přejít na obsah

Prazsky Rallysprint


Martyp

Doporučené příspěvky

Zdarec lidi..Tak je tu pomalu zacatek prosince a jako kazdorocne se pojede na strahove a v Reporyjich tradicni rallysprint..Chysta se nekdo z vas?

Pro ty co by nevedeli termin je to v sobotu 8.12.2007, start prvniho auta na RZ1 je ofiko psanej na 8:05 v Cementarne v Reporyjich... ;)

Editováno: , autor: Martyp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jedu určitě na Strahov, a pokud se Petra nebude učit tak tam budem mrznout spolu tak se tam někde přátelé můžem sejít. Tomáš mám pocit taky říkal, že pojede

Jj muzeme dat horkej caj a klobasu.. lol lol Tomas jede taky..Resp. jedeme tam spolu..

Takže sraz u třetího stánku s klobásama lollol . Si zavoláme sejdem se. Startovka nevypadá marně a teď jsem si přečetl, že Prokop možná pojede s XSAROU WRC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jedu určitě na Strahov, a pokud se Petra nebude učit tak tam budem mrznout spolu tak se tam někde přátelé můžem sejít. Tomáš mám pocit taky říkal, že pojede

Jj muzeme dat horkej caj a klobasu.. lol lol Tomas jede taky..Resp. jedeme tam spolu..

Takže sraz u třetího stánku s klobásama lollol . Si zavoláme sejdem se. Startovka nevypadá marně a teď jsem si přečetl, že Prokop možná pojede s XSAROU WRC.

Tak jo,dame si vedet a potkame se..Pojedete nekdo i Reporyje,nebo zustanete jen na strahove?

To sem na to zvedavej,com prokop pojede..Ono ani ta C2 co tam ma psanou by nemusela byt zla..A sem taky zvedavej na Emila klasicky a na Trnenyho s Fabuli..A taky jestli mu bude "praskat" do laufu jako jeho stara Octa... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo už je to zase tady... jak už psal martin máme závod skoro za barákem .... takže to je každoroční povinost .... ráno v řepo bývá docela kosa... takže kulich a rukavice jsou na místě.... JInak my tady na strahov moc nejezdíme... Protože ty přesuny nejsou jen tak...

A tet minulé dva ročníky jsme to docela vychytali kamarád si půjčuje s práce starou vejtřasku... V3S .. sraz na baru kde se dává vetšinou nějaké pozbuzovadlo :p a pak se dělá vojenský výsadek ... takže všichni na korbu vojenského stroje a tradá na trat... vetšinou jezdíme na zmrzlík do toho esíčka... výhoda vojenského stroje je taková ,že se sním dá hodně projet .. takže nějaká škarpa či pole není problém.. takže na pole , jedem až k silnici a výhled s V3S je prostě nej když jste skoro 2 metry nad diváky... takže to tu máme i takové trochu akční... a na zmrzlíku tam to nikdy nesklame...

Taky je docela dobrý stát na viadukty .. je tam ostrá 90° a je to hned za startem ....

Ale možná ,že letos udělám vyjímku a pojedu se podívat na ten strahov.... tak reallyyyyy zdar.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kua,to bude tezka koordinace,abychom se vsici setkali.. :D

Je fakt,ze Garny a MartinRS by to meli mit povinny,jak skolni dochazku.. :D

Jinak ja zase vetsinou chodim na strahov..Mam to daleko asi tak jako vy v repo.. :D

Ale letos bychom mohli udelat po lonskem roce jen na strahove zase jeden presun do Repo..Garny,mel bys 4 mista na Vejtrasce? :D;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kua,to bude tezka koordinace,abychom se vsici setkali.. :D

Je fakt,ze Garny a MartinRS by to meli mit povinny,jak skolni dochazku.. :D

Jinak ja zase vetsinou chodim na strahov..Mam to daleko asi tak jako vy v repo.. :D

Ale letos bychom mohli udelat po lonskem roce jen na strahove zase jeden presun do Repo..Garny,mel bys 4 mista na Vejtrasce? :D;)

Ahoj.. tak to musím vše ještě pořešit ale co jsem dnes mluvil s kámošem tak ten strahov je prý možná reálný.. tak nevím musím to přes týden dořešit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...