Přejít na obsah

Snizit ci nesnizit??


soptajs

Doporučené příspěvky

Ahoj, mam problém a nechci zakládat nové téma. Před nedávnem jsem měnil komplet podvozek (ložiska, čepy, tlumiče, silenbloky, gumu stabíku) najel jsem cca 2000 km a dnes je to jako dřív = auto stále poskakuje, cítím jakoukoliv nerovnost a když projedu po větší nerovnosti, tak to docela i bouchá do podvozku.. Po výměně bylo vše OK, ale ten podvozek už znatelně zase klesl:( (a zaráží mě, že po 2000 km je to zase v p*deli!)

Nevíte čím by to mohlo být? sem zoufalej. Je možný že mam v háji i pružiny? a ty tlumiče se pochopitelně odělaly velmi brzo taky, že? když jsou špatný pružiny. Díky za jakejkoliv názor. (TDi 66kW ALH)

Editováno: , autor: Komárek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno tak se t tu procital a jakoze taky jsme jeden z tech vesnicaku a podle men mno libi se mi nizsi auti ale zase kde jaka dira rbo atd jediny reseni bych videl v hydraulickem vyskove stavitelnem podvozku sice to vyprazdni kapsy ale bude to stat za to .ú mno podel men ja mam auti na jezdeni a na podvozek sem zati ani nemnel cas sahnout porad se neco vy....bava

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mam problém a nechci zakládat nové téma. Před nedávnem jsem měnil komplet podvozek (ložiska, čepy, tlumiče, silenbloky, gumu stabíku) najel jsem cca 2000 km a dnes je to jako dřív = auto stále poskakuje, cítím jakoukoliv nerovnost a když projedu po větší nerovnosti, tak to docela i bouchá do podvozku.. Po výměně bylo vše OK, ale ten podvozek už znatelně zase klesl:( (a zaráží mě, že po 2000 km je to zase v p*deli!)

Nevíte čím by to mohlo být? sem zoufalej. Je možný že mam v háji i pružiny? a ty tlumiče se pochopitelně odělaly velmi brzo taky, že? když jsou špatný pružiny. Díky za jakejkoliv názor. (TDi 66kW ALH)

A mas dobru gemoetriu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno tak se t tu procital a jakoze taky jsme jeden z tech vesnicaku a podle men mno libi se mi nizsi auti ale zase kde jaka dira rbo atd jediny reseni bych videl v hydraulickem vyskove stavitelnem podvozku sice to vyprazdni kapsy ale bude to stat za to .ú mno podel men ja mam auti na jezdeni a na podvozek sem zati ani nemnel cas sahnout porad se neco vy....bava

ze kterého kmene ty pocházet? :kuk::help:;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mam problém a nechci zakládat nové téma. Před nedávnem jsem měnil komplet podvozek (ložiska, čepy, tlumiče, silenbloky, gumu stabíku) najel jsem cca 2000 km a dnes je to jako dřív = auto stále poskakuje, cítím jakoukoliv nerovnost a když projedu po větší nerovnosti, tak to docela i bouchá do podvozku.. Po výměně bylo vše OK, ale ten podvozek už znatelně zase klesl:( (a zaráží mě, že po 2000 km je to zase v p*deli!)

Nevíte čím by to mohlo být? sem zoufalej. Je možný že mam v háji i pružiny? a ty tlumiče se pochopitelně odělaly velmi brzo taky, že? když jsou špatný pružiny. Díky za jakejkoliv názor. (TDi 66kW ALH)

po 2.tis km je dost málo nato že by to mělo odejít..

bouchat by mohli kosti stabiku, ale podle toho co popisuješ mi to přijde že jsou tlumiče nebo ty silentbloky ramen vhajzlu(já mám vháji nejspíš ty silentbloky a projevuje se mi to tak, že při pdrždění to háže s aute a i při akceleraci se to rovibruje, jakokdyž mám brutál naprcaný ráfky, ale zase mi nic nebouchá-to bych řekl začne až když je guma uplně roztrhaná)

na pružiny mi to nepřijde, ty jen prakticky držej auto v určitý vejšce(to leda že by praskla, nebo se utahala) a to bys poznal

nevim čeče, by se muselo prubnout ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
Čaute hoši nechci zakládat nové téma tak to napíšu sem, mám možnost koupit snížené pružiny ale jsou určené přímo pro 1,9 81KW a já se vás chci zeptat nevíte jestli budou pasovat na mojeho 2.0 85KW díky

mam takovy pocit ,ze tydle uz patri do jine kategorie,, kdyby to bylo z SDi tak by to slo ,ale takhle nevim.... co je to zac ?

Ja mel ted moznost vyzkouset jak se jezdi na snizenicku(Eibach),parada akorat byly starsi tak sem s tim mel problemy ,..jinak to sedelo a hlavne vypadalo hezky ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čaute hoši nechci zakládat nové téma tak to napíšu sem, mám možnost koupit snížené pružiny ale jsou určené přímo pro 1,9 81KW a já se vás chci zeptat nevíte jestli budou pasovat na mojeho 2.0 85KW díky

mám taky 2.0 85kw a mám to snížené o 3 cm pružinama Eibach. Podívej se na Milotec oni je nabízejí. Mám je od nich.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snižte nebo zvedněte, to je jedno, hlavně ať vám to kucíííí frčí a je to porád bez závad :palec2:

luxusne receno...

Prosim poradte mi kuciii, mam 66kW TDi, rad bych aby byla na oko stejne vysoka jako RS, jde nekde najit o koik je RS snizene? Nebo jiz nekdo snizoval a o kolik ma jit dolu? Myslim ze by bylo ideal 2-2,5Cm...

moc diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm tak škoda já sem si myslel že už to bude patřit do jiné kategorie, ale on je zrovna prodával za dobrou cenu byly jenom něco přes 1000Kč a to se docela vyplatí za takovou hubičku, ale chtěl sem si to ověřit abych to nekoupil a pak bymito sedělo doma.

to Rocky: jj na eibachy od milotecu už sem se díval, už sem je viděl i u kámoše na octě a vypadá to docela dobře snížené, ale na ně budu muset ještě přišetřit mám ted v poslední době velké výdaje tak si ještě na snížení počkám jinak dík kluci za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravim všechny...

Po delším rozhodování a čtení různých for budu snižovat. Koupil jsem komplet podvozek KONI,ale asi ještě než ho tam dám,tak si pořídím jednu fajn věc o který se tady moc nemluví. Octavky 4x4 sou vybaveny pořádným krytem pod motorem,který ochrání vanu. Novej stojí cca 3tis,ale určitě se dá sehnat levněji....

Takže se už těším na jaro a nový podvozek+kryt :)....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...