Přejít na obsah

A mám po....


Humanic

Doporučené příspěvky

Fakt svinstvo největší!!! Upřímnou soustrast. Od tý doby, co se mi vloupali do minulý okty špatně spím. No a teď, po omlazení jsem fakt na prášky. Bohužel v naší banánový zemi je to stále jeden z nejlepších způsobů, jak přijít k penězům... A ještě smutnější je, že se nedočkáme toho, že by tresty za takovéto "podnikání" byly natolik odstrašující, aby se šmelky soustředily na něco jiného... Je to fakt nehoráznost, co se tady děje. Přeju, aby se k tomu pojišťovna postavila lidsky! H.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejhorší na tom je to, že když toho zloděje chytijou, škodu nenahradí, pracovat nebude a nechce. Stát má přeplněné věznice, soudci to vědí a tak za tyto činy dají max 2 roky, nebo dokonce jen podmínečný trest. Proto říkám: kdo chce nahradit škodu, a už to NIKDY neudělá, nechť jde do vězení a povinně pracuje, exekučně se mu zabaví veškerý majetek, který pokryje všechny škody. Chce-li však být i nadále recidivista, nepracovat, být pro daňové poplatníky jen přítěží, sejmul bych ho. Každý ať si vybere tu svou možnost.

Stávající právní řád kryje výrazně ZLODĚJE, poškozené si nechává "vychutnat" složitý a byrokratický proces prokazování škod, včetně bezcenných rozsudků bezzubého soudního a právního aparátu v našem banánistánu (jakkoliv je naše země krásná).

Stát prostě spoléhá na to, že to "parcující" občany přestane bavit a unaví je to (byrokratický systém).

buď v klidu nechytnou ho...........maximálně to auto najdou někde na půl rozebraný, to je sice na hovno takovýto auto dávat do kupy-ale pojišťovna zaplatí, v takovém případě je asi lepší schrábnout prašule a vrak prodat, než zase kompletovat !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty vole, normalne sem dostal vztek, clovek na to setri jak blbec a pak tohle...

Nevim, jestli to tu nekde neni...mohlo by se zalozit vlakno, kde by se ty ukradeny auta popsaly, nejaky odlisnosti a mozna by se zvysila pravdepodobnost nalezu. Treba v autobazarech, vsichni prece na ty okty koukame, ne? Asi neni velka sance, ale nahoda je blbec.

Taková sekce existuje na mých stránkách http://www.skodaoctavia.cz/SkodaAuto/SkodaOctaviaPatra.htm sice to asi

k ničemu není. Bo si myslím, že auto je do druhého dne rozebráno na díly. Ale náhoda je blbec. Pošli info a foto a já to dám na stránky

Hrozný tady a polcicie furt říká že to dělají furt ti samí lidi, ale nikdo s tím nic neudělá. Kurvy rovnou bych je zasřelil.

Ale šance je vždycky. Známým na chalupě urkadli Tuarega z garáže normálně. Tak ho začli hledat a projížděly okolní vesnice a města a normálně ho našli sice trochu nabourané ale našli.

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo a prosímtě měl jsi tam nějaké zabezpečení, já jen pro info jestli to k něčemu-krom pojistky, bylo platný a překonatelný :prc:

Ne nic extra sem tam na zabespečení neměl,protě jenom "zamčený".

Občas sem dával zámek na volant,ale to je stejně jen tak na oko.

Jinak děkuji všem za podporu. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:( :( :( Tak to je mi lito za tebe!Zmrdi za koule do pruvanu!Ale jak byla havarijka tak aspon, nejaka utecha!Tak by jsi dostal uplne hovno!!!!!!Presne proto jsem si dal havarijku pred mesicem, protoze je to prvni auto napsane na me tak si davam 33000 za rok bez spoluucasti u allianz!Je to dost,ale prave kvuli takovym pripadum to mam!Me by asi odvezli,kdybych vstanul a auto nikde!!!!! :feve: Editováno: , autor: Chossse
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne nic extra sem tam na zabespečení neměl,protě jenom "zamčený".

Občas sem dával zámek na volant,ale to je stejně jen tak na oko.

Jinak děkuji všem za podporu. :palec2:

hmm..já tam někde před panelákem nemít nějaké zabezpečení, tak nespím. Joo a nepište sem nikdo, že je to stejně nahovno, píčoviny o dusíku, odtahovkách a pod. Prostě u paneláku na parkovišti pod lampama, to svůj smysl většinou má, nikoliv už na odlehlém místě.

Tak to rychle rozdejchej, dej nějakýho panáka a doufej že pojištovna bude OK, čus a soucítím s tebou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

opravdu na zabití. Jak už je tu ale psáno mnohokrát, auto je mnohdy ještě týž den rozebráno do posledního šroubku. Pakliže si vezmeme techniku kterou zloději aut vlastní, tak není možno tyto parchanty chytit, pokud se nenajde nějaký dobrý svědek, nebo neudělají nějakou chybu.

Bylo by dobré založit smutnou statistiku odcizených vozidel.

1/ typ vozidla

2/ typ motoru

3/ VIN

4/ výbava vozidla

5/ způsob zabezpečení ( zámek zpátečky, pískování skel, autoalarm, aj., pojištění + jaká pojišťovna a jak to na konec dopadlo s pojistným plněním)

6/ kde bylo auto zaparkované (město, vestnice, název, na ulici ve městě, v městských garážích, na pozemku rodinného domu, v garáži rodinného domu)

Vím, že to není jednoduche, hlavně pro ty, kdo o své opečovávané auto přišli, ale alespoň by jsme zjistili co se nejvíc krade a kde + jak si auto nejlépe pojistit a zabezpečit.

Editováno: , autor: blizard
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:( to je v pice..Fakt..Doufam,ze se to dobere nakyho dobryho konce.Pokud auti najdou,at mu nic neni..Pokud by to tak byt nemelo,tak at uz se radsi nikdy nenajde a at te pojistovna moc neoskube..

Je to k posrani.. :feve: me by asi hrablo... :feve:

Editováno: , autor: Martyp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to je tedy na hov...o!doufám že ti to dobře dopadne aspon s penězma,pochybuji že to najdou,je to smutné ale je to tak,kontroly na hranicích už nejsou co bývaly a policajti jen sedí s rukama v klíně,ještě jsou schopni vzít ti otisky a říct že jsi hlavní podezřelý,jeden takový případ znám s vykrádačkou.

jinak mně by asi odvezli bo bych se z toho zcvoknul,ted mi to fakt vzalo chut něco do auta dokupovat,spát dnes určitě nebudu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

opravdu na zabití. Jak už je tu ale psáno mnohokrát, auto je mnohdy ještě týž den rozebráno do posledního šroubku. Pakliže si vezmeme techniku kterou zloději aut vlastní, tak není možno tyto parchanty chytit, pokud se nenajde nějaký dobrý svědek, nebo neudělají nějakou chybu.

Bylo by dobré založit smutnou statistiku odcizených vozidel.

1/ typ vozidla

2/ typ motoru

3/ VIN

4/ výbava vozidla

5/ způsob zabezpečení ( zámek zpátečky, pískování skel, autoalarm, aj., pojištění + jaká pojišťovna a jak to na konec dopadlo s pojistným plněním)

6/ kde bylo auto zaparkované (město, vestnice, název, na ulici ve městě, v městských garážích, na pozemku rodinného domu, v garáži rodinného domu)

Vím, že to není jednoduche, hlavně pro ty, kdo o své opečovávané auto přišli, ale alespoň by jsme zjistili co se nejvíc krade a kde + jak si auto nejlépe pojistit a zabezpečit.

Souhlasim s blizartem, vytvorit nejaky samostatny tema pro odcizeny vozidla. Jako rekneme se na rovinu, pokud to auto nekdo krade na zakazku, tak ho proste dostane, pokud to krade nejaka particka, tak se treba pri odzizeni nekde zadrhne a kdyz to corkne nejaky buzerant, ktery si rekne "toto" auto seberu, tak muze odejit s neporizenou. Takze jsem pro, aby se nejaka sekce odcizenych vozidel udelala. Asi bych poprosil administratory, aby si toho ujmuly kol103

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasim s blizartem, vytvorit nejaky samostatny tema pro odcizeny vozidla. Jako rekneme se na rovinu, pokud to auto nekdo krade na zakazku, tak ho proste dostane, pokud to krade nejaka particka, tak se treba pri odzizeni nekde zadrhne a kdyz to corkne nejaky buzerant, ktery si rekne "toto" auto seberu, tak muze odejit s neporizenou. Takze jsem pro, aby se nejaka sekce odcizenych vozidel udelala. Asi bych poprosil administratory, aby si toho ujmuly kol103

Taky jsem pro.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sekce je vytvořena, a v nejbližší době bych do ní rád dal tuto odcizenou Octavii včetně všech identifikačních znaků atd.

PS: zatím je sekce vytvořena bez posvěcení Vittoria ;) zkušební provoz

Veškeré informace o odcizeních Octaviích mi můžete posílat do schránky PM

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sekce je vytvořena, a v nejbližší době bych do ní rád dal tuto odcizenou Octavii včetně všech identifikačních znaků atd.

PS: zatím je sekce vytvořena bez posvěcení Vittoria ;) zkušební provoz

Veškeré informace o odcizeních Octaviích mi můžete posílat do schránky PM :)

to uz je?tak to je vyborny, ale nam obycejnym uzivatelum se ta sekce esce nezobrazi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak v noci na dnesek sem přišel o svoji octávinku.Nějaká dobrá duše mi sní odjela.(docela blbý ráno po narozeninách) :feve:

Kurva hoši, je mi vás fak líto,ale nepišteto prosím vás sem já pak v noci nespím pořád chodím čumět z okna.Kurva já někoho chytnou u svýho auta tak mu ty pracky polámu že si už do smrti ani prdel nevytře. :kol-137::kol-22:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurva hoši, je mi vás fak líto,ale nepišteto prosím vás sem já pak v noci nespím pořád chodím čumět z okna.Kurva já někoho chytnou u svýho auta tak mu ty pracky polámu že si už do smrti ani prdel nevytře. :kol-137::kol-22:

myslim si,ze nejsi sam, kdo by polamal pracky tomu,kdo chce corkonout octu. Jenze musis ho chytit a nejlepsi bez svedku..... :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...