Přejít na obsah

Motor 1,2 40 KW 6V HTP


Host Reso

Doporučené příspěvky

Skuska profora ci opravy chyby ! ALE AKO VIDIM NEMA TO TU ZMYSEL ZAMKNITE A VYMASTE ! ! ! ! ! ! ! ! ! !

Nezabudni sa hodit o zem a zmazat account lol lol lol lol vsetko beries smrtelne vazne ;) To chce klud a nohy v teple...A okrem toho Profor tu nieje od toho ,aby tu opravoval po kazdom gramaticke chybicky...

A este mi neda ,pise sa vymazte :D

Editováno: , autor: Bemo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kliiiiiiiiid !

Opravdu se rádi hádate, co ? :) Já musím souhlasit s Resem, že taky mám někdy pocit že to netáhne jako třeba den předtím. Smějete se, smějete...ale jako fakt :D Třeba mi jenom hrabe.....třeba jsem blázen ale nekamenujte nás :) A nehádejte se kvůli pravopisným chybám. ;) Filtr mám dobrej a přítelkyni nemám, takže..... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezabudni sa hodit o zem a zmazat account lol lol lol lol vsetko beries smrtelne vazne ;) To chce klud a nohy v teple...A okrem toho Profor tu nieje od toho ,aby tu opravoval po kazdom gramaticke chybicki...

A este mi neda ,pise sa vymazte :D

chibicki :D :D:D s a tak toto je gol :D bemo uz je to tu :D uz prisiel na psa mraz :D

Editováno: , autor: Reso
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kliiiiiiiiid !

Opravdu se rádi hádate, co ? :) Já musím souhlasit s Resem, že taky mám někdy pocit že to netáhne jako třeba den předtím. Smějete se, smějete...ale jako fakt :D Třeba mi jenom hrabe.....třeba jsem blázen ale nekamenujte nás :) A nehádejte se kvůli pravopisným chybám. ;) Filtr mám dobrej a přítelkyni nemám, takže..... :D

no třeba papírovej filtr vlhne a hůř propouští vzduch ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vikino1 vsetko ide otvara zatvara len ten tah je niekedy na .......

No tak ja už neviem,no myslím,že to má niečo s počasím možno vlhkosť alebo teplota skús vysledovať kedy to robí!

A nie je to náhodou iba tvoj subjektívny dojem? ;)

Editováno: , autor: vikino1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj uz sledujem to ale vyzera to tak ze ked je vlhko auto slabota ked je sucho(vzduch) ok :) ale este nic nepotvrdzujem

jak už jsem psal na první stránce vlhkost vzduchu a počasí vubec má u slabších motoru dost velky vliv,papírovej vzduchovej filtr saje vlhkost a muže se stát huře propustným,možná že pomuže bavlněnej ale nemám vyskoušeno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...