Přejít na obsah

uprava narazniku rs


malyhonza

Doporučené příspěvky

chtel bych si nejakym zpusobem udělat přední narazník na rs, ale nevim jakym směrem, tak kdybyjste měli nejaky napady, sem s tím. ted přes vanoce nebude zase tolik prace, tak budu mit čas na svoje auto. chtěl bych to udělat v ramci možností, nějaký extra obloučky už se natvarovat nedají, ale v podstatě udělam cokoliv. tak s napadama se. zatim sem zkoušel jen tak

post-9845-1197819903_thumb.jpg

post-9845-1197819933_thumb.jpg

post-9845-1197819941_thumb.jpg

post-9845-1197833034_thumb.jpg

Editováno: , autor: malyhonza
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja osobne bych na RS naraznik sahnout nenechal!

Moje řeč!

Jen taková kontrolní otázka: ne že bych byl nějaký puritán, ale kde na tom vykuchaným RS nárazníku bude SPZ? Bez SPZ je to velký lákadlo na Poliše. Ti pak chtějí přízpěvek o hodnotě 1 tisíc... Znám jednoho, co jel na sraz do HK. Jeden litr za SPZ platil hned ráno 8 km od baráku a ten druhý vysolil na zpáteční cestě na výjezdu z HK :palec2: Za ty dva tácy by bylo tak cca 66 l naturalu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já už ho mam rozřezaný, takže už dostává své originalní kouzlo v podobě toho prostředního obrázku, vysedek uvidite během svátků. :kol-63: , už jen musim sehnat nějaký ty boční mřížky, který se musi taky zkrátit, takže kdybyse o nějakych vědeli, byl bych rád.

mřížky mám celou novou sadu za 800,- kdyžtak SZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak už se pochlub ????????? :)

řešil jsem to same co snim udělam ale necham to tak jak je až na to že nechavam zavařit lištu auto mam bez lišt tak i naraznik!!!vypada to hned jinak ale každy ma jiny vkus!!! a někde na foru jsem viděl misto mřižek měl mlhovky s octuly 2 ale už to nemužu najit :( a vypadalo to taky dobře !!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak už se pochlub ????????? :)

řešil jsem to same co snim udělam ale necham to tak jak je až na to že nechavam zavařit lištu auto mam bez lišt tak i naraznik!!!vypada to hned jinak ale každy ma jiny vkus!!! a někde na foru jsem viděl misto mřižek měl mlhovky s octuly 2 ale už to nemužu najit :( a vypadalo to taky dobře !!!!

doufám že tak v úterý bych to mohl mít. sem to jaksi nestíhal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TAKŽE NEDOČKAVCI SE DOČKALI, DNES ZBYLO TROCHU ČASU TAK JSEM SE DO TOHO PUSTIL.

tady jsou nějaký fotky jak sem to dělal a dodělal, pro někoho podělal. možná dojde jěště na nějaký malinký úpravy, takže připomínky rychle sem, at se s tím dá ještě něco dělat. hoďte sem nějakej nápad

post-9845-1199037130_thumb.jpg

post-9845-1199037149_thumb.jpg

post-9845-1199037176_thumb.jpg

post-9845-1199037193_thumb.jpg

post-9845-1199037214_thumb.jpg

post-9845-1199037236_thumb.jpg

post-9845-1199037250_thumb.jpg

post-9845-1199037260_thumb.jpg

Editováno: , autor: malyhonza
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no vypada dobře tak to je finiš nebo ještě budeš nějak upravovat??

ja doufam,že ten muj už taky bude pak pošlu foto

ještě přemýšlím o nějakym bočním odsávání od chladiče, ale ty od milotec to je hnus, asi si tam zase něco vyrobím sám. hledám nějaký nápady, ale zatim nic. snad nezůstane jen u těch upravenych sloupků, chtěl bych se trochu převést co umím a čím se živím.

Editováno: , autor: malyhonza
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda vypadá to super, jsi fakt šikovnej. Hele přemejšlel jsem, jak se to dá udělat, když chci zavařit lišty a nikde jsem tady nic nenašel. Vlastně ani jinde na netu. Tak snad mi poradíte vy. To se ta lišta sundá, navaří se tam plast, zabrousí, nalakuje a ten nárazník se potom přilepí nějakym lepidlem? Nebo jak se to dělá? Nenapadá mě jak jinaj to udělat. To pak asi bude potěšení ten nárazník sundavat, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda vypadá to super, jsi fakt šikovnej. Hele přemejšlel jsem, jak se to dá udělat, když chci zavařit lišty a nikde jsem tady nic nenašel. Vlastně ani jinde na netu. Tak snad mi poradíte vy. To se ta lišta sundá, navaří se tam plast, zabrousí, nalakuje a ten nárazník se potom přilepí nějakym lepidlem? Nebo jak se to dělá? Nenapadá mě jak jinaj to udělat. To pak asi bude potěšení ten nárazník sundavat, ne?

To tam asi musíš nechat ty plechy, a na ně navařit nějaké matky a přišroubovat z druhé strany, myslím že by to nebyl problém, spousta tuningových nárazníků nemá lišty!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je fakt, že jsem to zatim moc nezkoumal, jakej je k tomu přístup z druhý strany. Právě, že už jsem to viděl na dost autech, tak jsem nad tim začal přemýšlet. Že bych si nechal nárazník za série, jen se zavařenejma lištama. A koukam, že malyhonza to má taky zavařený, takže to asi zas takovej problém nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...