Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Vloženo

Ahoj, dneska mi dal znamej brouka do hlavy, tvrdil, že prý jde udělat i u starších vozu mj. 1.6. 55kw 98 startovací klíč na zavírání, nyní to mají nové modeli.Nevíte o tom něco!?

A zjiného soudku,mám problém se sedlíma dveřma,nejdou už ani vycentrovat tím doladovacím šroubem na pantech :-(

Vloženo
Ahoj, dneska mi dal znamej brouka do hlavy, tvrdil, že prý jde udělat i u starších vozu mj. 1.6. 55kw 98 startovací klíč na zavírání, nyní to mají nové modeli.Nevíte o tom něco!?

Tady se tomu říká vystřelovací klíč, napiš to do "hledání"

Vloženo
To by ani vedilo,dalový mam steně zvlášt,zkusím se zeptat ve škodovce

Pokud máš batoh plný peněz tak si zajdi do Škody, ale když si v sekci bazar podáš inzerát, tak ti ho určitě někdo nabídne mnohem levněji

Vloženo
Díky moc, fakt dobrý tip !!

Provozuju to v autě asi 3 měsíce a zatím bez problému snad jenom na jednom klíči jsem musel měnit baterku jinak je to OK, jen mě trošinku vadí zpracování, po tý době používání se objevuje vůle v uchycení vložky, zpracování by mohlo být lepší, ale jinak dobrej způsob na obstarání funkčních vysřelováků

  • o 3 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...