Přejít na obsah

Předělávka interiéru


pavelkr

Doporučené příspěvky

:aggressive: tak včera jsem si udělal radost a dovezl si kožený interiér v bílé kůži(žluté) do svého mazlíka, dnes už vím že pokud bych měl opět nápad to předělávat tak si raději koupím jiné auto,nikomu nepřeju tu hroznou práci,měnil jsem úplně vše i koberec,byla to hrozná pakárna,když to srovnám s výměnou interiéru na fábii tak tam to byla naprostá brnkačka oproti octávě.Dnes už je vše hotové krom předních výplí ty musím upravit aby se tam vešly velké repra které mám ve dveřích.Práce stála za to jelikož se mi zrodilo úplně jiné auto :palec2::palec2:

Snad nikoho nepopudím tímto příspěvkem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:aggressive: tak včera jsem si udělal radost a dovezl si kožený interiér v bílé kůži(žluté) do svého mazlíka, dnes už vím že pokud bych měl opět nápad to předělávat tak si raději koupím jiné auto,nikomu nepřeju tu hroznou práci,měnil jsem úplně vše i koberec,byla to hrozná pakárna,když to srovnám s výměnou interiéru na fábii tak tam to byla naprostá brnkačka oproti octávě.Dnes už je vše hotové krom předních výplí ty musím upravit aby se tam vešly velké repra které mám ve dveřích.Práce stála za to jelikož se mi zrodilo úplně jiné auto :palec2::palec2:

Snad nikoho nepopudím tímto příspěvkem :)

:) tak vidíš..já chtít nový interiér,osobně asi raději sáhnu po levnější a vzhledově zajímavější alternativě v podobě autopotahů.sk,ale i tak-proč ne..hlavně,že to nepředěláváš na RS,ale na normální,elegantní auto-to se u mě cení! :palec2::palec2:

Editováno: , autor: Deny.Kr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

foceno telefonem ale i tak se to dá

super :palec2: jak vidno,měl jsi to v ambiente,proto už tedy chápu i onu změnu až po koupi auta-chtělo by to ještě doladit detaily,jako madlo u řidiče,béžovou řadičku,doporučoval bych i nalakovat zadní díl jumbo-boxu,popř. pokud zůstane panel originální,dát mu béžový spodek(i strop by se šikl,ale to ai jen tak nepůjde) a manuální stahování okének(pokud ne elektrické,tak dát alespoň do béžové)..ale jinak moc pěkné :palec2:

Editováno: , autor: Deny.Kr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

super :palec2: jak vidno,měl jsi to v ambiente,proto už tedy chápu i onu změnu až po koupi auta-chtělo by to ještě doladit detaily,jako madlo u řidiče,béžovou řadičku,doporučoval bych i nalakovat zadní díl jumbo-boxu,popř. pokud zůstane panel originální,dát mu béžový spodek(i strop by se šikl,ale to ai jen tak nepůjde) a manuální stahování okének(pokud ne elektrické,tak dát alespoň do béžové)..ale jinak moc pěkné :palec2:

Teď to píšu:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takhle jak to je tak to je originál krom řadičky,kliček na okna stropu a madla dveří nic víc nejde ve světlé barvě,jo a ještě popelník,to madlo dveří mám jen ve 4ele. provedení a to má jinou svorkovnici,takhle to ale nevypadá zle,madlo pořeším ale ostatní věci lakovat určitě nebudu,co se týče jumbo boxu tak ten takhle je také origo i vzadu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takhle jak to je tak to je originál krom řadičky,kliček na okna stropu a madla dveří nic víc nejde ve světlé barvě,jo a ještě popelník,to madlo dveří mám jen ve 4ele. provedení a to má jinou svorkovnici,takhle to ale nevypadá zle,madlo pořeším ale ostatní věci lakovat určitě nebudu,co se týče jumbo boxu tak ten takhle je také origo i vzadu

přesně,jak říkáš-jenže se prodává přímo sprej prakticky ve stejné barvě ineriéru+matné bezbarvé laky..když to nalakuješ dobře,je to nepoznání od takto zbarveného plastu(vlastní zkušenost)-zkus to,uvidíš,že rozdíl bude znatelný :palec2: tento interiér je pěkný,vechno,jenže je to něco jiného jen pro tebe-měl jsi to jiné,náhle to máš světlé-ty tu změnu vidíš,ale kolemjdoucí ne...dát si valnou část do béžové,vypadalo by to k světu! :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně,jak říkáš-jenže se prodává přímo sprej prakticky ve stejné barvě ineriéru+matné bezbarvé laky..když to nalakuješ dobře,je to nepoznání od takto zbarveného plastu(vlastní zkušenost)-zkus to,uvidíš,že rozdíl bude znatelný :palec2: tento interiér je pěkný,vechno,jenže je to něco jiného jen pro tebe-měl jsi to jiné,náhle to máš světlé-ty tu změnu vidíš,ale kolemjdoucí ne...dát si valnou část do béžové,vypadalo by to k světu! :palec2:

nechám to prozatím tak jak to je zatím jsem spokojen a to hodně protože se autí uvnitř zůtulnilo a o to my šlo,co na to řeknou kolemjdoucí je mi jedno důležitá je moje spokojenost,kdybych si tuto výbavu mohl při pořizování dát už by tam byla z výroby :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to opravdu smekám.. :palec2::palec2:

Jinak můžu dotaz..na kolik tě ten interiér vyšel..a kde se takhle dá pořídit?

koupil jsem ho tady na foru od jendaT4,musel se celý ještě vyčistit ale už je vše oki,tedka ještě nárazníky a cd měnič někam naprat a bude hotovo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koupil jsem ho tady na foru od jendaT4,musel se celý ještě vyčistit ale už je vše oki,tedka ještě nárazníky a cd měnič někam naprat a bude hotovo

a můžeš prozradit cenu, za kolik se to nechá pořídit..cca? Jinak CD měnič vlevo do kufru, jasná volba :palec2: Jen to chtělo si předem natáhnout kabel, jestli ho tam už tedy nemáš..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koupil jsem ho tady na foru od jendaT4,musel se celý ještě vyčistit ale už je vše oki,tedka ještě nárazníky a cd měnič někam naprat a bude hotovo

Moc se ti to povedlo, vypadá to velice pěkně.Musím se nad tím zamyslet, asi si to taky udělám ale až na jaře.Jestli tomu dobře rozumím jedná se o origo interier ale z druhé ruky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a můžeš prozradit cenu, za kolik se to nechá pořídit..cca? Jinak CD měnič vlevo do kufru, jasná volba :palec2: Jen to chtělo si předem natáhnout kabel, jestli ho tam už tedy nemáš..

kabel už tam je a vlevo je určitě,cenově se to dá sehnat tak za 23-25 tis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

opravdu pěkný ! Ale jestli ti zbylo ještě pár drobných na foťák, tak to blejskni pořádně, protože ty fotky z telefonu jsou dost mizerný. :)

to je sice pravda že jsou fotky hrozný ale foťák bych potřeboval maximálně na focení auta,penězma na tom určitě špatně nejsem drobné se vždy najdou :p ale fakt ho nepotřebuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...