Přejít na obsah

Jakou škodovku by jste si představovali?


lukino200

Doporučené příspěvky

Tak napadnout tě to mohlo, ale už je tady udělaný samostatný topic - nove eRko, navíc přední pohon zůstal zachován, jelikož je to "navrženo" na současnou octávii a myslím, že by o ten vznětový nesmysl uvnitř mohl být celkem zájem lol

Editováno: , autor: NNN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych se přiklonil k trochu přízemnějším, nebo řekněme reálnějším nápadům. Chybí mi malý pick-up a Roomster mi připadá jako docela rozumnej výchozí materiál.

A nějaký cabrio i coupé odvozený od reálných modelů by se mi taky líbilo. Nejsem ovšem zdatnej VT tuner, tak jsem schopnej něco ořezat a dokreslit v malování či jiným obrázkovým editoru. Na složitější kreace nějak nemám čas.

Jen tak pro malou ilustraci:

post-23862-057108100 1290536295_thumb.jppost-23862-004492000 1290536321_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to mi začíná strašit v kebuli skutečná realizace, možná začít třídvířkem a pak i to cabrio. Moc se mi taky líbí Fabia Brisk, kupé z fabky. Potřebuju ale nejdřív dotáhnout do konce rozpracovanou přestavbu na cabrio, co mám už povolenou a započatou - 110R cabrio.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...