Jump to content

lukino200

Uživatel
 • Content Count

  1,304
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

93 Excellent

1 Follower

About lukino200

 • Rank
  Profesional

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Recent Profile Visitors

1,544 profile views
 1. Zeptám se... Je tato závada s písty častá? Mám tento motor se 170 000 km najeto. Řekl bych že je vše v pořádku. Občas trapej akorát starty. Ale stane se to jen opravdu ve velkých vedrech a po tom když jedu dlouhou jízdu a po 20 minutách chci odjet.. Tak motor jakoby otackama vylitne ale hned se udusi. Na podruhé či potřetí nastartuje normalne a jede jak má. Zda se mi jako by bylo málo paliva. Stane se to tak 4x do roka. Uvažuji zda nekoupit Octavii s jiným motorem ale nechce se mi.. Jsem s tsi celkem spokojenej..
 2. Ahoj všem.. Nevíte číslo dilu nebo kde sehnat tuto objimku? Viz. Obrázek..
 3. Já utekl od tdi že bude trocha klidu.. A zase nic
 4. Škoda že s problémem se sem jde.. Ale případné řešení už tady není...
 5. lukino200

  Starty

  Ahoj, nemáte zkušenost s 1.2 tsi se starty... Teď se mi stává častěji že nastartuji třeba až na třetí pokus.. Není to pravidlem.. Bylo to jednou za tři týdny a teď je to třeba jednou za tři dny.. Co sleduju tak je to většinou při zahřátém motoru kdy auto aspoň hodinu stojí a chci nastartovat... Vylítnou otáčky jak kdybych nastartoval a pak pěkně zase v klídku spadnou dolů a motor není nastartovanej.. Myslite že to může být snímač teploty?
 6. Rád slyším že motor umí i něco vydržet.. Mám ho v octavii a brzy bude mít 150 000 km. Měním olej co 10 000 km a chystám se na rozvody... Ty původní si už měl inovovanou sadu prosím tě?
 7. Otázkou je kdy byl měněnej rozvod.. Novej napinák je někdy od roku 2016 ne?
 8. Na mém předchozím TSI jsem dolěval 0,5l oleje po 10 000 km.. Teda nedoléval.. Vždycky mi to vyšlo k výměně oleje. Jezdím na jednu výměnu max 10 000 km... Teď mám jiné auto s tímto TSI tak uvidíme..
 9. V roce 2016 byl taky nový tip napínáku 😉
 10. Připraveno na rozvody 😊😉
 11. Děkuji.. Určitě to bude ok zatím. Octu sem si přivezl minulý týden.. Musím nahodit nové rozvody a bude snad klid. Už má ty novějši ale poslední verzi asi nemá. To asi já sám nepoznám. Každopádně 2500kč na materiálu nás nezabije... Nevíte jen co je to za servisní akci na fotce?
 12. Co je to wastegate? Už to vidím.. Regulace turba.. A jak nejlíp poznat že odchází? Nemění se i s turbem?
 13. V servisce sou dvě akce.. Jedna je podložka a ta druhá? Ví někdo? Moc diky
 14. ahoj..prosím tě..tobě taky měnili jen jeden vstřik v servise? vše je už ok? neměl si problémy se straty třeba? moc díky

 15. ahoj..prosím tě..tobě taky měnili jen jeden vstřik v servise? vše je už ok? neměl si problémy se straty třeba? moc díky

×
×
 • Create New...