Jump to content

RST

Uživatel
 • Content Count

  931
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

43 Excellent

4 Followers

About RST

 • Rank
  Profesional
 • Birthday 12/30/1971

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.skoda110r.cz/article.php?id=314
 • ICQ
  0

Recent Profile Visitors

1,259 profile views
 1. Koho by zajímalo dodělání osvětlení kufru do starších modelů, viz moje auto: https://forum.skodahome.cz/topic/122121-red-kid-citigo/?page=4 a nějaké foto a podrobnější info i v tématu o stahování oken, dělal jsem obojí naráz: https://forum.skodahome.cz/topic/132630-stahování-oken-citigo/ Lampička je připojená na stejné dráty jako podle orig. schématu, jen na dostupnějších místech, abys nemusel vyndávat BCM a rozebírat tapec střechy a zadních sloupků. Připojuje se na napájení stropní lampičky a na spínanou kostru od zadního zámku.
 2. RST

  Stahování oken Citigo

  8 pól. svorkovnice k dvojspínači: 1J0.972.724 viz můj asi 3. příspěvek v tomto tématu, objednáno u nejbližšího dealera škodovky.
 3. Prodám Al kola, sada 4ks, originál Škoda, Citigo (VW Up!, Seat Mii) 15" Auriga ve stříbrném provedení s pneu Continental Premium Contact2 185/55R15, vzorek 4-5mm, DOT 1311 a 3011. Disky dobrý stav, pouze na jednom lehké škrábnutí od obrubníku - viz foto.
 4. To mě nestrašte. Auto po záruce a kolem 2tis. ot taky nějaký drnčení, když je to v tahu. Mám spadeno na nasávací trubku vzduchu, protože tam je dost navolno nebo na torpédo před oknem. Když je to zasypaný sněhem, zalitý vodou apod. tak to nedělá.
 5. Spíš než nájezdem můžu přispět trochou do mlýna zkušeností s relativně dlouhým vlastnictvím. Auto je jedno z prvních Citi (10/2011, VIN 00084 ). První majitel ŠA, najeto 250km za 1,5 roku, já ho mám 5 let a 2 měsíce (od 1/2013), najeto lehce přes 28tis. km. Auto je téměř denně v provozu, courám s ním kousek do práce, občas někam dál, ale vesměs ne dál než cca 100km od baráku. Nejdál jsem byl na srazu v Běšinech. Takže auto v podstatě dělá to, k čemu je primárně určený - denní ježdění na krátký vzdálenosti. Asi dost trpí, ale to je jeho úděl, aby netrpěla Octa nebo Fabka. Snáší to velmi dobře, bez závad a problémů. Byla jedna reklamace v záruce - hlučný kompresor klimatizace při zapnutí, po výměně v pohodě. Převodovka na volnoběh drnčí od začátku, je to vlastnost, ne závada. Drnčí mi i čudlíky v budíku na palubce, zejména při nižších teplotách. Loni touto dobou jsem měnil baterku, ta původní mrňavá asi nevydžela to několikerý denní startování bez možnosti se dobít delší jízdou. Asi dostala i dost záhul ještě ve škodovce, kdy auto víc stálo neže jezdilo a jezdilo jen hodně krátký cesty někde na výstavy. Za mě hodně dobrý a povedený malý auto, i po 5 letech mě pořád baví. Je to po nějaký době zase jedno relativně jednoduchý auto, na kterým se toho nemá moc co porouchat. Jo a sorry za trochu off topic, mám "jen" benzín, ne CNG.
 6. Jako zajímavou alternativu doporučuju prozkoumat skladový auta ihned k dodání, příp. Škoda Plus nebo jak se to jmenuje. Já takhle narazil na svý Citigo a proti ceníku velmi výrazná sleva, přitom to bylo zánovní auto s téměř plnou výbavou (jen střešní okno nemá). Byla to předváděčka přímo ŠA a jezdilo to jen z výstavy na výstavu. A k sunsetu jen drobná poznámka - za mě jednoznačně ano, máme ho ve všech 3 autech, co máme a je to jedna z nutných položek, co bych u auta vždycky chtěl. I při cestách v jednom až dvou je v autě útulněji a tolik se nehřeje, nehledě na to, že do něj není vidět zvenčí. U FI a OI to máme navíc doplněný o přesný sítě do oken a pro prcka vzadu je to ideál. Dovnitř není vidět už vůbec, ven docela dobře. (U FI jsem na STK musel síť sundat a dokázat pánovi, že to má fakt jen fabrickej Sunset a ne černý fólie).
 7. Začalo se mi rozsvěcení INSP nějak plašit. Měl jsem nastaveno počet km do servisu, počet dní do servisu a teď už po několikáté se mi neočekávaně rozsvítilo INSP. Zhruba po 3-4 týdnech od vynulování, ujetí pár set km. Vždy vynuluju interval - deaktivuju výstrahu, počet dnů od servisu je v tu chvíli 0, a nastavím km od servisu, aby se mi rozsvítila INSP, až bude potřeba vyměnit olej podle km. Přesto se mi rozsvítí po nečekaně krátké době. Má někdo tušení, kde může být zádrhel? Je potřeba vynulovat příp. nastavit ještě něco? Zanedlouho k výměně oleje už skutečně dojde a interval prostě vynuluju bez nastavování km, přesto by mě zajímalo, co může být špatně? Mám Citi 10/2011.
 8. Prodám sadu zimních pneu Barum Polaris 2, 185/55 R15 82T (Fabia, Citigo), dot 2808, 4,5-5mm. Rovnoměrně sjeté, nikdy neopravované, jezdili jsme na nich od nových dosud. Vhodné spíš na doježdění v létě.
 9. RST

  Problémy s forem

  Připojuju se k těm, co je otravuje reklama na Přerost a Švorc. Kdyby někde svítila, OK, ať si tam je, ale pruh, který se neustále posouvá na spodek obrazovky a zobrazí se s každým dalším kliknutím znovu a znovu, to je vážně otrava. Zatím tím docílili jen tolik, že k nim určitě pro škodovku nebo cokoli na ní nezavítám. Vážně nejde udělat jiná forma tý reklamy?
 10. Prodám 3-ramenný kožený volant, původně Citigo 2011, najeto cca 22tis.km, téměř jako nový, bez poškození. Včetně airbagu, staré logo, bez chrom. "úsměvu". 3500 Kč Nejlépe osobní předání.
 11. Když si stáhneš tu příručku, v el. schématech na str. 201 je toto:
 12. Možná jsi to už objevil, v sekci ostatní je ke stažení dílenská příručka, kde jsou i el. schémata. Podle nich se nechá leccos dohledat.
 13. To spínací relé se jmenuje J680 a spíná spoustu obvodů do J519. Má i svoje specifický zapojení pro vozidla se start/stop. Asi tady někde bych začal s hledáním příčiny.
 14. Auto už v záruce není? Jestli jo, řešil bych to se servisem. Jestli ne, pak mě napadá, že to může být napájecí relé celé elktroinstalace. POdívám se do schémat, jestli je součástí board netu nebo někde samostatně. Jinak vyndat počítač z auta je docela pakárna... ale prý to jde, konektory jsou z přední strany, směrem k motoru a jde to údajně vycvaknout a vysunout dolů. Napadá mě taky nějaká hlavní pojistka na baterce, příp. přívod elektriky do kabiny. Dále mě napadá třeba i nějaká zrada v kabelu od spínačky do počítače.
 15. Nemáš čistě náhodou šablonku na vyřezání toho kousku koberce mezi práh a boky? Ne, že by to nešlo vytvořit, ale kdyby to už bylo hotové... Boky mám už zakobercované.
×
×
 • Create New...