Přejít na obsah

Akce brzda


Martinoslav

Doporučené příspěvky

Našel by se někdo, kdo by si chtěl nechat změřit výkon motoru? Já, Bobik a JaKr bychom rádi navštícili motorovou brzdu a zjistili, co se skrývá v útrobách našich přemotorovaných bestií :smich:;) No a když by nás bylo víc, tak bychom mohli udělat hromadnou Akci brzda a získat třeba i lepší cenu za změření, co vy na to? Přidá se někdo další? Termín bych viděl na půlku února. Ale nejdřív potřebuju seznam lidí aby mi na brzdě řekli kdy by nás mohli hromadně obsloužit.

A viděl bych to na brzdu na Jarově, souhlas?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Našel by se někdo, kdo by si chtěl nechat změřit výkon motoru? Já, Bobik a JaKr bychom rádi navštícili motorovou brzdu a zjistili, co se skrývá v útrobách našich přemotorovaných bestií :smich:;) No a když by nás bylo víc, tak bychom mohli udělat hromadnou Akci brzda a získat třeba i lepší cenu za změření, co vy na to? Přidá se někdo další? Termín bych viděl na půlku února. Ale nejdřív potřebuju seznam lidí aby mi na brzdě řekli kdy by nás mohli hromadně obsloužit.

A viděl bych to na brzdu na Jarově, souhlas?

Ne v Olomouci!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

Nevím přesně chlapi co tím máte na mysli, ale škoda má ted přece akční jarní prohlídky kde za příplatek 100Kč (cena dohromady 199Kč) provede prohlídku vozu a k tomu aji test brzd. Nechal jsem si to udělat u Oktávky, dostal jsem papír s barevnejma křivkama a číslama lol

Zaplatil těžký prachy za ostatní servis a spokojeně odjel..

Pokud myslíte něco jiného, tak se omlouvám za OT.

Škoda info zde: http://new.skoda-auto.com/CZE/service/cale...rvisniAkce.aspx ;)

Bylo mi totiž řečeno, že normálně při servisce mě to vyjde mnohem dráž..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkusil bych www.mereni-vykonu.cz

cena je 1000

mame dost grafu uz takze neni problem vas grafy vykonu a Nm porovnat s jinymi auty atd.

ted jedeme s brzdou do vyskova na tunning sraz

pokud prijede skupina aut 3 a vic na brzdeni najendou je cena 800

A co ten škodahome v Praze, tam nedojedete? Myslím, že bystě měli zájemců dost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...