Přejít na obsah

Havarie a jednani pojistovny


apokus

Doporučené příspěvky

no nevím, ale když já si udělám povinný ručení třeba u pána boha tak je to dobrý pro toho co mu spůsobím škodu, pro mě je to k ničemu. Takže ten kdo platí svoje poviný ručení třeba u ČP že jako dobře plní tak je mu to na nic.

jinak já jsem měl povinný na Octavii u podnikatelské a poté co jsem couvl do Picasa tak dle vyúčtování to měl zaplacený se vším všudy.

jinak havaryjko mám ted u Uniqvy a podle referencí zatím všichni spokojení

Editováno: , autor: Vaša
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak a prave to je ten bordel, protoze ty si proste najdes to nejlevnejsi a neresis, jestli ten, komu neco udelas, dostane vse nebo ho budou ojebavat. A presne tohle bych resil zakonem, kterej by jasne stanovil hranici plneni poskozenemu a co by nezaplatila pojistovna, musel by zaplatit vinik... Jinak chapu, ze dokud ti nekdo pojistenej u CPP nebo Triglav nezpusobi skodu, je ti to asi jedno, co je to za svine.

no nevím, ale když já si udělám povinný ručení třeba u pána boha tak je to dobrý pro toho co mu spůsobím škodu, pro mě je to k ničemu. Takže ten kdo platí svoje poviný ručení třeba u ČP že jako dobře plní tak je mu to na nic.

jinak já jsem měl povinný na Octavii u podnikatelské a poté co jsem couvl do Picasa tak dle vyúčtování to měl zaplacený se vším všudy.

jinak havaryjko mám ted u Uniqvy a podle referencí zatím všichni spokojení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nevím, ale když já si udělám povinný ručení třeba u pána boha tak je to dobrý pro toho co mu spůsobím škodu, pro mě je to k ničemu. Takže ten kdo platí svoje poviný ručení třeba u ČP že jako dobře plní tak je mu to na nic.

jinak já jsem měl povinný na Octavii u podnikatelské a poté co jsem couvl do Picasa tak dle vyúčtování to měl zaplacený se vším všudy.

jinak havaryjko mám ted u Uniqvy a podle referencí zatím všichni spokojení

jj. v tom je ten bordel, zaplatím slušnou pojišťovnu ze svého druhému a sám z toho mám hovno, pak mě někdo nap*cá od ČPP a můžu jen brečet. A tak se nedivým že na tom každej chce ušetřit, a v případě poj. události-děj se vůle boží............

I když je pravda, že když někomu způsobím škodu, měl bych to mít tak ošetřené aby poškozený byl maximálně spokojený, i když mě ta sranda bude stát o pár stovek ročně na poj. víc. Jenže v naší zemi se zvrácenou kulturou a demokracií tohle nefunguje.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja to stejne nechapu,u toho povinnyho snad jeste jo,novy dily za stary/ale toto je divny

platim prece cca 4000 za to ze castka je 190 000,- bez 10 % +- 170 000,-

prece je blbost platit porad stejne 4000 ktere byli sjednany na tech 190 000 ale pak dostat treba 150 000 bez 10 % tj.+- 145 000

kdyz se snizi co dostanu tak by se prece melo snizit i to co platim / nemyslim tim bousy /

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jednou do roka cca. 14 dní před uzavřením smlouvy stačí zajít na pojišťovnu a nechat si propočítat pojištění dle nové ceny, tím se automaticky sníží i cena pojištění.

přesně tak, já to dělám každý rok a oproti začátku se cena za havárku snížila o cca 6,5 tisíc za rok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Tak jen info - po trech mesicich je dobojovano s CPP a jejich plnenim.

Puvodne zaplatili, jak jsem psal, 15950,- Kc. Takze nasledoval muj dopis k nim, ze chci videt rozpocet, poslali zpet nejaky predem zkomponovany dopis, ze vychazi z takovych a takovych standardu ohodnocovani vozidel a dalsi blaboly - proste zadna odpoved na me otazky - nasledoval mail likvidatorovi se stejnou zadosti, tyden se nic nedelo, tak jsem psal na obecny mail pojistovny se stejnou zadosti, nic se nedelo, tak jsem volal na infolinku, vedl monolog s vyssi razanci hlasu, bylo mi receno, ze se do dvou dnu ozve likvidator nebo ze pak podame stiznost. Ten se ozval za dva dny a rekl, ze se ozve dalsi tyden - 14 dni se nic nedelo - dalsi hovor na infolinku a chtel jsem mail na nadrizeneho. Tomu jsem naskenoval veskerou korespondenci, zopakoval muj pozadavek, uvedl jmeno soudniho znalce (nalezeno na seznam.cz), kterym jsem "jakoby" nechal auto prohlednout a rekl, ze ten rika, ze kdyz pocitaji 50% amortizaci, je to nesmysl a mimo jine jsem si stezoval na zpusob jednani likvidatora. Ten stejny den mi prisla odpoved a DRUHY DEN dopis od likvidatora, ze prehodnotili sve vypocty a posilaji mi dalsich 14150,- Kc. Tedy puvodne vyplatili jen neco kolem 55% z celkoveho konecneho plneni - takze vsem radim, ozvete se a dotirejte maximalnim zpusobem - neni to moje prvni zkusennost, je to VZDYCKY stejne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co říkáte na to že Kooperatva a ČPP maj dohromady stejnýho majitele VIG? Všechny pojišťovny jsou principiálně nenažraný - sám mám velmi špatnou zkušenost s jednou německou při náhradě škody způsobené jejím klientem - takže jezdím tak abych neboural a jsem u Triglavu. A ještě nakonec, kolik z váz si pamatuje na ten obrovský podraz od Kooperativy, která po uvolnění trhu v roce 2000 lákala klienty na vysoký bonus? Ten sice dodržela, ale toto pojištění přestala nabízet a těmto klientům tak zvýšila sazbu, že po uplatnění bonusu vycházela částka jen o málo nižší než u nové pojistky pro nové klienty bez bonusu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Úplnou náhodou jsem našla toto téma. Sice je starší, ale nedá mi nenapsat moje zkušenosti. Pro pojišťovny jsem nějaký čas dělala, každej má samozřejmě svoje zkušenosti, ale co můžu jen a jen potvrdit tak ruce pryč od podnikatelský, rozhodně není nejlevnější a škody plní minimálně. Sama jsem pojištěná u ČP a myslím že ta je jedna z těch lepších (neříkam že nejlepší !). A teď nově mají klienti ČP 10% slevu na sortiment Auto Kelly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak je to s bonusem, pokud mám na seba napsaný dvě auta dostanu bonus na každý ?? U stejný pojišťovny myslím...

Kdyz jsem koupil Octu, tak jsem si na ni nechal prepsat bonus co jsem mel z Fava a u Fava jsem jakoby uzavrel novou. Bylo to ale dost komplikovany - musel se jeste menit limit plneni apod. Bylo to u CP, ale uz je to 2 roky z5. Asi taky ale zalezi na ochote pani za prepazkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam havarijko u Allianz a jsem spoko!Dostal jsem smyk ve svycarech a zlikvidoval jsem si levou stranu!Oprava 2100euro,zaplatil jsem poslal na pojistovnu ucet a do mesice penize na uctu,prevedeny kurzem CNB v den nehody!Platim 5% spoluucast takze jsem vyplaznul 5-ku ze svojeho a jezdim zase dal! :palec2: A o zadne amortizaci se se mnou nikdo nebavil,proste zaplaceno vse do posledni koruny!

Editováno: , autor: Chossse
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Úplnou náhodou jsem našla toto téma. Sice je starší, ale nedá mi nenapsat moje zkušenosti. Pro pojišťovny jsem nějaký čas dělala, každej má samozřejmě svoje zkušenosti, ale co můžu jen a jen potvrdit tak ruce pryč od podnikatelský, rozhodně není nejlevnější a škody plní minimálně. Sama jsem pojištěná u ČP a myslím že ta je jedna z těch lepších (neříkam že nejlepší !). A teď nově mají klienti ČP 10% slevu na sortiment Auto Kelly.

tjn, (nemam zakonnou u podnikatelske ,ale u kooperativy) ale prave zvazuju proc nemit zrovna u podnikatelske , zakony nasi republiky jsou tak spatne udelane , ze kdyz si dam zakonne u podnikatelske a nekoho nabouram, je mi uplne fuk kolik mu vyplati , k cemu je mi genialni pojistovna CPP nebo kooperativa , kdyz jedine co u ni mam daleko vyssi cenu povinneho ruceni , mozna se pletu , pokud tomuhle paskvilu nekdo rozumi vysvetlete mi to :D (ja jako dlouholety klient kooperativy platim povinne ruceni s 40% bonusem 3600kc, kamos co si dal povinne u podnikatelske , je novym ridicem , plati 2700kc) co k tomu napsat , proste demence,demence,demence

Editováno: , autor: creck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

počítá se to podle stáří auta (což r.v.cca 2000 pořád spadá mezi novější), věku pojistníka (čím mladší tím dražší) a podle trv.bydliště (velká město jsou na tom nejhůř) takže každej platí jinak. je to uplně na .... podikatelská mi vyšla úplně nejdráž. a pak aby ste se báli že vám někdo rozbije hubu když mu nabouráte auto a pojišťovna nic nedá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasim s jen kladnym plnenim/pristupem/bezproblemovosti u Allianz, bohuzel cena tomu odpovida. Mel jsem u ni pojistenou Fabii a max. spokojenost. Ted mam Audi a Allianz mi spocitali all risk na 96.000,- rocne, na to fakt nemam, takze jsem zvolil KOOP, kde je cena priznivejsi.

"Miluju" lidi, co si udelaji povinne u CPP a pak nekoho napali - to se mi stalo - viz. toto tema vyse... Verim tomu (a uz jsem se o tom nekolikrat presvedcil), ze penize se daji vyrazit z kazde pojistovny, jen nekde to jde lepe, nekde hur a chce to pevne nervy a hodne se snazit...

Bonusy bych zrusil, ubylo by dementu, co nekomu odrou auto na parkovisti/napali zaparkovane auto a pak ze strachu o bonus ujedou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Coz je dalsi dulezita vec - u Allianz clovek ma kontakt na likvidatora a dokaze s nim mluvit, stejnetak u KOOP, u CPP se mluvi jen s operatorem, ktery Vam nikdy nic nerekne a kdyz se hodne snazite, vymamite z nej e-mail na likvidatora. Pak ale staci poslat e-mail likvidatorovi, kopii na info@ resp. na likvidace@ a pokud se do tri dnu neozve, volat operatora s tim, ze chcete kontakt na nadrizeneho toho likvidatora a podat stiznost. To pomohlo vzdy - alespon u me. Dale se nebat, pokud je clovek presvedcenej o tom, ze je v pravu, natahnout do toho soudniho znalce, to pak vetsinou zavre pojistovne hubu, protoze jejich reci o tom, ze auto z roku 2004 ma v roce 2007 pocitatelnou amortizaci u PLASTOVYCH dilu 50% me vzdy spolehlive vytoci a jinak je proste nejde presvedcit - obcas staci i jen najit si nejakeho soudniho znalce na webu a ohanet se jeho jmenem s tim, ze uz probehla predbezna konzultace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...