Přejít na obsah

Plast na pátých dveřích


Vlasatec

Doporučené příspěvky

Mam ještě jeden dotaz a nechtěl jsem ho cpát do jednoho příspěvku. Rachotí Vám ten plast nějak? Mě celý to jeho uchycení přijde tak nějak vachrlatý a chtěl bych to zpevnit. Řešil jste to někdo? Třeba i nějaký vypodložení atd.. prostě nějak vystabilnit a popř. utlumit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo taky mi trosku rezonuje ;) Hnus, ale zatim sem neresil !

no nevim jak u silny je to u tebe, ale u me to je fakt vopruz:( nekde se to tady kdysi resilo, necim se to podlepovalo atd..ale uz to nemuzu dohledat... staci, kdyz z venci zaboucham na zavrenej kufr a ted pitomej dekl slysim:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nevim jak u silny je to u tebe, ale u me to je fakt vopruz:( nekde se to tady kdysi resilo, necim se to podlepovalo atd..ale uz to nemuzu dohledat... staci, kdyz z venci zaboucham na zavrenej kufr a ted pitomej dekl slysim:(

ja sem tam dal na moji byvale fabii (nevim presne jak se to jmenuje je jak kdyby narizla gumova hadicka podel takova lemovka na hrany,dal sem ju celou dokola a byl klid,ted na okte me to nedela nic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Myslíš že bude držet? Podle toho, jak která, ale většinou se teplem odlepí!

To je taky pravda lol no ale pokud nato bude ten plast tlacit tak to na funkci nic nemeni - paska tam bude :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to neni klasicka buzirka,nevim jak ti to popsat v podstate buzirka ale plna cela gumova a do pulky prorizla je vic druhu ja to mam od znamyho co dela v Letu

Tak ne jen, ze mi vzre a vselijak klepe ten zadni kryt, ale jeste mi kazdou chvili jakoby klepne v zadnich dverich (jako kdyz rychle tuknu na dutej plast). Kdyz ale hejbu dverma, tak nic no a pak kdyz zastavim na "krivym miste" a auto se mi pri rozjezdu jakoby krouti a pne, tak to dela ze zadu taky pekny vrzavy zvuky.. no proste hnus fijalovej :angry: No tak jsem to chtel zatim resit tak, ze si pustim nahlas radio:) a co se nestalo... v pravejch vytlumenejch dverich mi zacalo drncet z mist zhruba od zamku :ble ASI BUDU JEZDIT S WALKMANEM :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Tak ne jen, ze mi vzre a vselijak klepe ten zadni kryt, ale jeste mi kazdou chvili jakoby klepne v zadnich dverich (jako kdyz rychle tuknu na dutej plast). Kdyz ale hejbu dverma, tak nic no a pak kdyz zastavim na "krivym miste" a auto se mi pri rozjezdu jakoby krouti a pne, tak to dela ze zadu taky pekny vrzavy zvuky.. no proste hnus fijalovej :angry: No tak jsem to chtel zatim resit tak, ze si pustim nahlas radio:) a co se nestalo... v pravejch vytlumenejch dverich mi zacalo drncet z mist zhruba od zamku :ble ASI BUDU JEZDIT S WALKMANEM :)

Clovece a ty pacicky na tom plastu se zasouvaji do dveri do nejakeho proti kusu - neco taky z plastu - pokud ti to nekde bude chybet tak mozna proto se klepe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clovece a ty pacicky na tom plastu se zasouvaji do dveri do nejakeho proti kusu - neco taky z plastu - pokud ti to nekde bude chybet tak mozna proto se klepe

prave, ze to mam nasazeny vsude :( (jo, a to tuknuti jsem myslel v bocnich zadnich dverich, blbe jsem to zapomnel napsat) Jinak jsem se dneska ptal vsude mozne po ty narizli buzirce, kterou bych mohl nasadit na ten plast a vsude na me cumeli jak z jara :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
prave, ze to mam nasazeny vsude :( (jo, a to tuknuti jsem myslel v bocnich zadnich dverich, blbe jsem to zapomnel napsat) Jinak jsem se dneska ptal vsude mozne po ty narizli buzirce, kterou bych mohl nasadit na ten plast a vsude na me cumeli jak z jara :(

Tak já jsem sundal celý kryt, a ty plastový serepetičky co to drží jsem nalepil na silikon a byl klid. Samozřejmě na silikon dookola, abych tam ty trny od krytu mohl nasadit :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...