Přejít na obsah

dveře


italik

Doporučené příspěvky

Octavia 1 r.v.03. Přestalo mi svitit vnitř.osvětl.kdzž otevřu dveře řidiče,nefunkční sign. rozsvic.světel a samovolne se zamykaji dveře.Auto bylo vyrobeno hned po silvestru a melo už snad všechny zavady.diky za radu :aggressive::aggressive:

byl to vadny zamek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

byl to vadny zamek

ahoj měnil jsi ho celý? sám nebo v servisu? pokud v servisu na kolik to přišlo?

mám problém se zavíráním a otvíráním LP dveří, takže asi taky zámek. Rozhoduji se jak to řešit, jestli servis nebo sam doma. Předem díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj měnil jsi ho celý? sám nebo v servisu? pokud v servisu na kolik to přišlo?

mám problém se zavíráním a otvíráním LP dveří, takže asi taky zámek. Rozhoduji se jak to řešit, jestli servis nebo sam doma. Předem díky.

mam nove mikrospinace kdyby nahodou nekdo potreboval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím.mam tu samou poruchu při otevřeni řidičovych dveří se mi nerozsvítí kontrolka na palubce,stropní světlo,a světlo v tapecu,jinač vše funguje,okno central,kolega mi řikal že mam prý vadnou řidici jednotku, ale tu čtu že je vadny zámek.tak nevim?.. nebo to bude v tech spinačich co tu někdo nabízi. poraďte prosím předem diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím.mam tu samou poruchu při otevřeni řidičovych dveří se mi nerozsvítí kontrolka na palubce,stropní světlo,a světlo v tapecu,jinač vše funguje,okno central,kolega mi řikal že mam prý vadnou řidici jednotku, ale tu čtu že je vadny zámek.tak nevim?.. nebo to bude v tech spinačich co tu někdo nabízi. poraďte prosím předem diky

je to ten zamek ma to každa druha octavka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem to o víkendu rozdělal, a bohužel jsem nenasel žádnou závadu. Měřil a zkoušel jsem spínače v zámku, kontroloval propojení, funkci servomotoru, a vše se zdá být v pořádku. Taky jsem zkoušel zda jde do zámku napětí (12V) při zamykání či odemykání. voltmetr ukázal 12V. Tak předpokládám, že to je taky OK. Další věc kterou jsem zkoušel, bylo zavírání klíčem respektive její simulace, protože mám verzi bez zámkové vložky (zaslepené otvory) a zde zamykání a odmykání fungovalo, pouze s jedním vedlejším efektem, a to že při odemčení se stáhli přední okýnka (zadní jsou ruční).

Opravdu nevím kde může být zakopaný pes. No asi to půjde do servisu, ale kdy by někdo věděl nebo tušil, tak dejte vědět. Předem dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem to o víkendu rozdělal, a bohužel jsem nenasel žádnou závadu. Měřil a zkoušel jsem spínače v zámku, kontroloval propojení, funkci servomotoru, a vše se zdá být v pořádku. Taky jsem zkoušel zda jde do zámku napětí (12V) při zamykání či odemykání. voltmetr ukázal 12V. Tak předpokládám, že to je taky OK. Další věc kterou jsem zkoušel, bylo zavírání klíčem respektive její simulace, protože mám verzi bez zámkové vložky (zaslepené otvory) a zde zamykání a odmykání fungovalo, pouze s jedním vedlejším efektem, a to že při odemčení se stáhli přední okýnka (zadní jsou ruční).

Opravdu nevím kde může být zakopaný pes. No asi to půjde do servisu, ale kdy by někdo věděl nebo tušil, tak dejte vědět. Předem dík.

zdravim aj mne robi to iste.ked dvere das do polohy ze este niesu celkom zavrete ale uz ich tahom neotvoris, tak ti to funguje? na 100% je to zly mikrospinac v zamku, v lete sa na to chystam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim aj mne robi to iste.ked dvere das do polohy ze este niesu celkom zavrete ale uz ich tahom neotvoris, tak ti to funguje? na 100% je to zly mikrospinac v zamku, v lete sa na to chystam.

Ja mam tu stejnou octu.zamykani fungovalo normalně,ale v zamku jsou spinače na osvětleni atd. musi se rozkuchat cely dvere a zamek vyměnít nebo ty mikrospinače

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam tu stejnou octu.zamykani fungovalo normalně,ale v zamku jsou spinače na osvětleni atd. musi se rozkuchat cely dvere a zamek vyměnít nebo ty mikrospinače

no ja som to este nerozoberal takze som to na vlastne oci nevidel ale podla toho co som sa tu na fore docital tak musis vybrat cely zamok lebo ten spinac je na zamku. potom uz len vymenis ten spinac. skus pouzit hladanie je tu toho o mikrospinacoch plno. napr

http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...;hl=mikrospinac

Editováno: , autor: martino
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...