Přejít na obsah

Poblikávání palubní desky i veškerého ostatního osvětlení


MartinS11

Doporučené příspěvky

Dobrý den,

Občas se mi stane že po nastartování motoru mi poblikuje (nezhasíná) palubní deska, ale i veškeré ostatní osvětlení ve voze stejnou frekvencí (přední i zadní světlomety atd.). Celá věc trvá cca. 5 minut po nastartování a pak je vše vpořádku. Nemáte s tímto problémem někdo zkušenosti? Baterii mám poměrně novou. Stávalo se i starou baterií.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Kdyz das ucho ke kapote - tak uslysis jak se spina a zase vypina cerpadlo hydrauliky - 30A

Ten snimac bud mas navlhlej nebo je fakt KO

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sice nevím čím to je-ale na snímač bych to viděl až na posledním místě-já ho měnil nedávno a problikává stále-kabelový svazek je taky OK-zatím nevyřešeno :(

a kdybys cetl, tak uz pisu asi po x te, ze snimac jde ruku v ruce s alternatorem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak uz jen to znamena, ze fakt ctes spatne, protoze ja kousky kabelu od cidla teploty fakt nikdy nemenil.

vymenil jsem cidlo uhlu natoceni a nechal si opravit alternator. tot vse.

:palec2: melbyto byt z vetci urcitosti senzor uhlu naklonu kol je umisten u mlhovky,a stoji asi 3000 vyplatise vymena,,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady to řeší asi každý. Dělá mi to sporadicky za jízdy, že dojde k poklesu napětí a probliknou světla a ostatní osvětlení. Byl jsem u elek..... a příklání se k servu. Zrovna mi moc nefunguje a pri zatočení volantu je pokles napětí až 1volt, což říkal že je to dost. Ty fabie :kol-36:

Editováno: , autor: martikk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě ale řízení funguje naprosto normálně, a palubka pohasínala už když to bylo nové - je to dáno náhlým zvýšením odběru.

Ale to s těmi stěrači nemá s odběrem nic společného, neb to dělá v otáčkách kde alternátor už normálně dobijí.

Napadá mně, jestli by to třeba nemohl dělat regulátor napětí.

Editováno: , autor: Lancelot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Taky mi to blbne,problikne přistrojovka i xenony,dokonce je to častější když běží stěrače,ale dělá to i bez nich.Jednou mě to dokonce vyresetovalo kilometry,ve Vagu bez závad. S řízením nemám sebemenší problémy,baterka je nová...ale je fakt že stav altíku nevím,má to 170tis.km .Dobíjí to ale normálně. Tak mě teda poradtě....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem to tady taky psal - já měl všechno v pořádku a problikávalo mi to pořád. Zkontrolovali ukostření, spoje, vyměnili motorek na stěrače, zkontrolovali ty snímače a altík, ale problikávalo to stále. Do té doby, než po poradě s inženýrama ve škodovce vyměnili centrální řídící jednotku. Od té doby všechno OK a neproblikává to. U všech oprav a kontrol jsem byl osobně, takže jsem viděl, že všechno co mi řekli, to udělali a nevybodli se na to. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem to tady taky psal - já měl všechno v pořádku a problikávalo mi to pořád. Zkontrolovali ukostření, spoje, vyměnili motorek na stěrače, zkontrolovali ty snímače a altík, ale problikávalo to stále. Do té doby, než po poradě s inženýrama ve škodovce vyměnili centrální řídící jednotku. Od té doby všechno OK a neproblikává to. U všech oprav a kontrol jsem byl osobně, takže jsem viděl, že všechno co mi řekli, to udělali a nevybodli se na to. :palec2:

Ta centrální jednotka mě napadla už dávno,zkuím se po nějaký mrknout :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...