Přejít na obsah

Poblikávání palubní desky i veškerého ostatního osvětlení


MartinS11

Doporučené příspěvky

Měl jsem ten samej problém a byl to snímač uhlu natočení po výměně vše OK. Podle mě to nemůže být BSG . Často to bývá taky svazek v motoru a je ho třeba zkontrolovat jestli je odmotaná izolace na svazku.

Editováno: , autor: Volvak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem ten samej problém a byl to snímač uhlu natočení po výměně vše OK. Podle mě to nemůže být BSG . Často to bývá taky svazek v motoru a je ho třeba zkontrolovat jestli je odmotaná izolace na svazku.

No, já měl tohle všechno v pořádku... Oni si s tím už vážně nevěděli rady, tak kontaktovali Škodovku a přišli s výměnou řídící jednotky... Od té doby OK :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, já měl tohle všechno v pořádku... Oni si s tím už vážně nevěděli rady, tak kontaktovali Škodovku a přišli s výměnou řídící jednotky... Od té doby OK :palec2:

Mě to dělá třeba i když stojím na křižovatce,s řízením nehejbu a to pobliknutí není jako když otočíš volantem a mírně pohasnou kontrolky,tohle je přímo na několik milisekund výpadek proudu celý instalace.Regisrtruju to od doby co mám na autě xenony,na žárovkách jsem to nemohl poznat,protože vlákno jen tak nezhasne. S tím blikne i přístrojovka a jakoby na chvilku cukne i motor.Takže bych to tipoval taky na BSG.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stralis: Taky mi to dělalo i na křižovatce, když auto stálo a s ničím jsem nehejbal. Probliklo komplet všechno podsvícení vevnitř, přesně tak jak píšeš... Někdy to zablikalo i 2x až 3x za sebou a pak byl třeba celej den pokoj... Pak jsem tejden jezdil a nic, po tejdnu se to zase třeba několikrát objevilo - vždycky z ničeho nic, nešlo na to najít žádné pravidlo, akorát teda vždycky u toho byly zezačátku zapnuté stěrače. Jo a když to probliklo a v tu chvíli jsem měl stěrače na cyklovač, tak v tom probliknutí setřešly mimo cyklus. Potom už to dělalo i bez stěračů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stralis: Taky mi to dělalo i na křižovatce, když auto stálo a s ničím jsem nehejbal. Probliklo komplet všechno podsvícení vevnitř, přesně tak jak píšeš... Někdy to zablikalo i 2x až 3x za sebou a pak byl třeba celej den pokoj... Pak jsem tejden jezdil a nic, po tejdnu se to zase třeba několikrát objevilo - vždycky z ničeho nic, nešlo na to najít žádné pravidlo, akorát teda vždycky u toho byly zezačátku zapnuté stěrače. Jo a když to probliklo a v tu chvíli jsem měl stěrače na cyklovač, tak v tom probliknutí setřešly mimo cyklus. Potom už to dělalo i bez stěračů...

Mě to dělá i bez steračů :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jsi měnil alternátor?

Ne. Ale xenony by měli mít nižší odběr než obyčejný žárovky, tak jestli to nebude altíkem. Nižší odběr menší zátěž. Když jsem jel tak mi cvakalo uvnitř nějaké relátko když došlo ktomu probliknutí a včera nic.

Editováno: , autor: martikk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...