Přejít na obsah

Pomóóóóóóóóc, budu mít někdy klid?


TomasB

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
Hehe, kdyz to ctu, tak vidim, ze sem udelal dobre, ze sem se po sesti letech rozesel, koupim si novej autak, budu v klidu hrat hry a sportovat a konecne bude pohoda :)

to taky není ideální ;) Je to s nima těžký, ale bez nich je to na prd. Mají holt jiný myšlení než chlapi. On ten svazek je kus umění.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hehe, kdyz to ctu, tak vidim, ze sem udelal dobre, ze sem se po sesti letech rozesel, koupim si novej autak, budu v klidu hrat hry a sportovat a konecne bude pohoda :)

No a každej večer si dáváš vlastňáka. lol lol

Editováno: , autor: prtko5
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tu zajímavé, musím trochu souhlasit s TB, mám totiž doma to samé. Ale pohled na mého syna vždy vykompenzuje ty p.....ny mé ženy. Když je to napnutý a má svůj den jako udělej tohle a tamto, proč .. atd, bafnu malého a jdu ven a je mi fajn. Ty děti by tě měli uklidňovat a na svou ženu se musíš naučit být imunní, nechat jí vykecat a hlavně nereagovat jinak přiložíš do kotle. Pak budeš v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tu zajímavé, musím trochu souhlasit s TB, mám totiž doma to samé. Ale pohled na mého syna vždy vykompenzuje ty p.....ny mé ženy. Když je to napnutý a má svůj den jako udělej tohle a tamto, proč .. atd, bafnu malého a jdu ven a je mi fajn. Ty děti by tě měli uklidňovat a na svou ženu se musíš naučit být imunní, nechat jí vykecat a hlavně nereagovat jinak přiložíš do kotle. Pak budeš v pohodě.

tak já měl celkem zajímavej vzor, fotr dělal vždycky mrtvého brouka až do vyšumění situace, a pak donesl kytku nebo tak něco. A přečkal takto nejen běžné věci, ale ustál bez sebemenší úhony i dvě milenky :) Máti mohla zuřit, dělat cokoliv a fotr mlčel a myslím, že to snad ani neposlouchal. Takhle to nechal patřičně vyhnít, a když to přešlo, tak byl jak mílius. No a jsou spolu v manželství 34 let a mají se rádi. A jak to tak pozoruju, tak bych řekl, že až jeden z nich odkráčí na věčnost, tak se obávám, jak to ten druhej ustojí.

Já teda nevím, jestli mám hubatější ženu nebo nemám takovou hroší kůži jako tatík, prostě nevydržím bez reakce tolik jako on. Nicméně dělat hluchého a blbého je dobrá strategie ;) A včasný únik z dosahu je taky dobrej. :palec2: Občas se taky musí udělat co je požadováno, a je to celkem v suchu. Na otázky co si myslíš o tom a tamtom(prkotiny), tak je dobrý všechno odkejvat a pochválit dobrej názor a je to taky v suchu. To je jako s výběrem materiálu na rekonstrukci, každej jsme měli jiný názor na barvy, tvary a pod, bylo to utrpení furt poslouchat nějaký diskuse o ničem a do nekonečna a otázky, tak jsem řekl, ať si vybere co chce a měl jsem božskej klid. Ty dodatečný otázky jak se mi líbí to a to, co vybrala už se dají přečkat pokejváním, či tak něco.

Já teda většinou přemejšlím nad úplně jinejma věcma a těmadle ptákovinama mi akorát narušuje myšlenkový toky. :) A když je takových otázek moc, tak začínám uvnitř vařit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...
Jsem s přítelkyní 9 let, tak nemyslim, že nevím, o co jde

ty woe 9let......to jde??? lollollol

já tomáše na jednu stranu chápu.....myslím že takovýhle problémy má většina mužskejch....ale že bych to křičel na foru o autech?spíš nějakou poradnu bych našel.... lol ale zase tady není nuda když Tom něco sepíše... :)

Editováno: , autor: mira
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

žádnou radu nepotřebuju, radím si s tím myslím dobře. nevím, jestli jsi ženatý. asi ne, protože kdyby jsi byl delší dobu v chomoutu, tak bys věděl, že na tom něco je. Když se tady probírá kdeco, tak proč ne toto? Lepší než neustálý kecy okolo plechové věci, stejně jsou témata kolem aut víceméně vyčerpaná. A kdo tvrdí, že to nemá doma podobný, tak kecá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslíš, Myšičko? Já si zas myslím, že jsem vybral dobře. ;) A se šukáním život nemíchej, v tom životě to není jen o tom šukání. Podle toho, že se polovina manželství rozvádí, tak si evidentně každej nevybere úplně správně. Jsem zvědav, do které poloviny spadneš ty. ;)

Houmik, od tebe ty rady sedí, když podle fotek jsi sotva vylezl ze střední školy. To jsi fakt zkušenej frajer :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslíš, Myšičko? Já si zas myslím, že jsem vybral dobře. ;) A se šukáním život nemíchej, v tom životě to není jen o tom šukání. Podle toho, že se polovina manželství rozvádí, tak si evidentně každej nevybere úplně správně. Jsem zvědav, do které poloviny spadneš ty. ;)

Houmik, od tebe ty rady sedí, když podle fotek jsi sotva vylezl ze střední školy. To jsi fakt zkušenej frajer :)

Možná by ses divil, ale já už do jedné poloviny spadl :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víš, že drtivá většina manželství se rozvádí kvůli sexu? Buď moc nebo málo.

no už nevím kde, ale nedávno jsem to někde psal, že se sexem jsem nikdy dlouho nečekal. Konkrétně s mojí ženou jsme skončili v posteli v průběhu tak asi 3-4 hodin(přesně si nepamatuju, možná dřív, možná později). A šli jsme do toho s tím, že jen za účelem sexu a jinak si do soukromí nepolezem. No a od té doby už nikdy nespala doma, protože mi bylo divný, že by se pak měla sebrat a odejít, takže to dopadlo tak, že "zůstaň do rána". No a do půl roku jsme se vzali ;) Sice už to dneska není x-krát za den jako v prvních letech, ale co by člověk chtěl po deseti letech, že? :) No ten takzvanej krizovej sedmej rok jsme přežili, tak to už vypadá na "doživotí".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...