Přejít na obsah

Velikonoční besídka


baurak

BESIDKA 26.4.  

16 hlasů

Nemáte oprávnění k hlasování v této anketě nebo k výsledkům hlasování. Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

To co jste tam nekolikrat predvedli se divim, ze jeste toho 15.3. rekli ze je volno... Mozna jim to cvaklo lehce pozdeji, takze uz je i 15.3. full stav! lol lol lol

Nikdy nebyl a ještě držkuje lol . Jsme tam vždycky předvedli, že jsem slušný lidi a udělali jim hoooodně slušnou útratu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyby jste to chteli na ted duben tak mam typ na hezky hotel ale je to ve Slavonicich...je to primo na namesti...udelal by nejakou zajimavou cenu a je to tam hezky

http://www.hotelarkada.cz/

To vypadá taky zajímavě :palec2:

Kapacita nějakých 54 lůžek, jestli dobře počítám, cenovka pro skupiny 10ti a více lidí nějakých 450 Kč vč. polopenze, pronájem salonku zdarma a nějaká sleva by se možná ještě dala ukecat.

A je to kousek pod Dačicema u hranic s A

Jinak 15.3. ve Žďáru u mně bez problémů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To vypadá taky zajímavě :palec2:

Kapacita nějakých 54 lůžek, jestli dobře počítám, cenovka pro skupiny 10ti a více lidí nějakých 450 Kč vč. polopenze, pronájem salonku zdarma a nějaká sleva by se možná ještě dala ukecat.

A je to kousek pod Dačicema u hranic s A

Jinak 15.3. ve Žďáru u mně bez problémů.

vcera jsem mluvil se spolumajitelem je to znamej...cena by byla asi lepsi nez tech 450,- mist rikal tusim 68...jako kdyby byl zajem urcite se to da v pohode domluvit ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vcera jsem mluvil se spolumajitelem je to znamej...cena by byla asi lepsi nez tech 450,- mist rikal tusim 68...jako kdyby byl zajem urcite se to da v pohode domluvit ;)

kde je tam parkoviště, mě na Taláku překvapilo, že je to nekuřácký, což je super, jak je to tady? :)

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Copak Jiříku, pán spolumajitel ti slíbil provizi, když mu tam nevezeš lidi, že najednou pochybuješ?

myslim ze o tohle tady nejde...ale za dva tydny to tak nejak zorganizovat nevim nevim...me je to jedno 15.3. mam volno pojedu kamkoliv

a jen sem projevil nejakou snahu a sehnal jsem pripadne jina misto...nez abych mel jen reci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim ze o tohle tady nejde...ale za dva tydny to tak nejak zorganizovat nevim nevim...me je to jedno 15.3. mam volno pojedu kamkoliv

a jen sem projevil nejakou snahu a sehnal jsem pripadne jina misto...nez abych mel jen reci

tak, tak i snaha se Jirko cení :palec2:

myslím, že s tou organizací to nebude tak žhavý. Koneckonců poháry a ostatní ceremonie můžou počkat do podzimní besídky a s tím co by bylo nutné na tuhle Vittovi pomůžem a bude ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak, tak i snaha se Jirko cení :palec2:

myslím, že s tou organizací to nebude tak žhavý. Koneckonců poháry a ostatní ceremonie můžou počkat do podzimní besídky a s tím co by bylo nutné na tuhle Vittovi pomůžem a bude ;)

Myslím si, že když se příští týden vrátí z It, tak se na to koukne a řekne co a jak. Zbytečné tady něco řešit, jelikož se k tomu vyjádřilo minimum lidu, ostatní stejně čekají na to, kdy Vitto řekne termín a zařídí se podle toho. Podle mne si nebude dělat hlavu a hodí to na toho 15.3., kdo bude chtít a bude li mít jen trochu možnost, tak si ten čas udělá. Např. já ne lol to jsem tuším v Budapešti :feve:

Editováno: , autor: Palo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím si, že když se příští týden vrátí z It, tak se na to koukne a řekne co a jak. Zbytečné tady něco řešit, jelikož se k tomu vyjádřilo minimum lidu, ostatní stejně čekají na to, kdy Vitto řekne termín a zařídí se podle toho. Podle mne si nebude dělat hlavu a hodí to na toho 15.3., kdo bude chtít a bude li mít jen trochu možnost, tak si ten čas udělá. Např. já ne lol to jsem tuším v Budapešti :feve:

Já taky ne :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...