Přejít na obsah

POZOR v Pardubicích


rolbař

Doporučené příspěvky

Dnes mi volal kamarád, že u nich na sídlišti naproti Autocentru Pardubice vybrali snad 50% nádrží, on sám měl kliku, že má auto snížený a nedalo se pod něj tak dobře jako pod ostatní, okolo něj prorazili každou.

Tak si lidi dávejte bacha, sice nevim jak, ale třeba tak, že parkujte tam, kde už se tohel stalo, dvakrát tam snad ty kurvy nepůjdou :aggressive:

Prej pohled z okna děsivej , kurvy zasraný fuck

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes mi volal kamarád, že u nich na sídlišti naproti Autocentru Pardubice vybrali snad 50% nádrží, on sám měl kliku, že má auto snížený a nedalo se pod něj tak dobře jako pod ostatní, okolo něj prorazili každou.

Tak si lidi dávejte bacha, sice nevim jak, ale třeba tak, že parkujte tam, kde už se tohel stalo, dvakrát tam snad ty kurvy nepůjdou :aggressive:

Prej pohled z okna děsivej , kurvy zasraný fuck

HNUS, je to tak.. V autě vozím páku (zámek na volant).. Ten by jich schytal..

Bohužel, strýc u kriminálky říká: škoda malá, po podání vysvětlení nezbyde než propustit, neboť míra ohrožení společnosti je malá. Čárka za vyšetřený tr.čin do statistiky tak jako tak přibude, ale příkaz "shora" zní: věznice jsou přeplněné, soudy zahlcené, vydobýt z těchto "případů" odškodnění nebo obecně prospěšné práce takřka nulová..

Takže zbývá už jen pořádně "zmlátit" (aby si to zapamatoval), policisté prý v těchto případech rádi "nic neviděli" nebo se mu ono zranění stalo, když při útěku "zakopl".¨Bohužel, smutné, ale jediné, co lze v podobných případech dělat. Takže jsem rozhodně pro to "namlácení"

pákou. Zpřelámat obě ruce a obě nohy, a to bez debat.. fuck:aggressive::aggressive::aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes mi volal kamarád, že u nich na sídlišti naproti Autocentru Pardubice vybrali snad 50% nádrží, on sám měl kliku, že má auto snížený a nedalo se pod něj tak dobře jako pod ostatní, okolo něj prorazili každou.

Tak si lidi dávejte bacha, sice nevim jak, ale třeba tak, že parkujte tam, kde už se tohel stalo, dvakrát tam snad ty kurvy nepůjdou :aggressive:

Prej pohled z okna děsivej , kurvy zasraný fuck

A to dělaji jako za bílého dne nebo v noci???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za bílého dne i v noci. drzost těchto individuí je obrovská, ale jak se psalo výše, zmlátit, zmlátit, zmlátit. Tresty jsou nepatrné, takže dlouhotrvající bolest bude asi nejlepším řešením.

Souhlasím! Naprosto souhlasím-lidi prostě nemaji strach a vysmívaji se policii a našim zkurvenym zákonům.Škoda mluvit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vůči zlodějům bych vyhlásil stané právo, na místě zastřelit nebo useknout ruku :aggressive:

:palec2: Tak nějak.. Ale Rolbař, neboj, lidi už to nebaví si nechat ničit vlastní majetek

a vím, že mnohdy Policii úplně vynechají, vyřídí to po svém. Ještě se budeme divit lol

Ale poslední dobou na Internetu čtu, že soudci většinou lidi, co brání svůj majetek osvobozují

(alespoň něco :palec2: ). Holt, jde-li zloděj krást, musí počítat s tím, že se mu leccos

může stát.. A tak to má být (!)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vis zase takove sracky se ti pomsti zase jen na aute.Takze ja se v aute nevztekam at to neodnese pak auto.

To by jsi zustal klidný kdyby ti prorazili nádrž?Já teda ne.

Kolegovi z prace se to stalo.Viděla to paní z protějšího obchudku,jelikož nás a naše auta zná tak na ně zavolala co tam dělají,sedli do auta a odjeli.Za pul hodiny byli zpatky a trnem prorazili nádrž pod pod kterou mněli upravený plastovy barel.

Pozorností té paní která hned volala policii je chytli ještě u činu.Ale náhrada škody od našich tmavších spoluobčanů asi memu kolegovi nehrozí.

Tak že pole mne, škoda rany která padne vedle :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by jsi zustal klidný kdyby ti prorazili nádrž?Já teda ne.

Kolegovi z prace se to stalo.Viděla to paní z protějšího obchudku,jelikož nás a naše auta zná tak na ně zavolala co tam dělají,sedli do auta a odjeli.Za pul hodiny byli zpatky a trnem prorazili nádrž pod pod kterou mněli upravený plastovy barel.

Pozorností té paní která hned volala policii je chytli ještě u činu.Ale náhrada škody od našich tmavších spoluobčanů asi memu kolegovi nehrozí.

Tak že pole mne, škoda rany která padne vedle :)

No nastvany ano,ale pak mit treba objete auto nebo neco rozmlaceneho::::

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jde o to, že musí mít strach to příště udělat. Jasně, že se to muže pomstít na autě. Tady je řešení aby si šel kopnout každý, kdo má na parkovišti auto. Dát jim najevo, že držite spolu. Pak si najdou jiné parkoviště nebo daji pokoj. Přeci jen dostat po hubě od jednoho je něco jiného, než když se na ně slítne 5 nebo více chlapů. Udělat kolem nich kolečko a nikdo nic nevidí. Ono černí spoluobčané jsou moc silní ve velké skupině, to je pak plno keců, ale jak jich je jen pár tak jsou posraní až za ušima. Ale unás to třeba dělají neopálení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jde o to, že musí mít strach to příště udělat. Jasně, že se to muže pomstít na autě. Tady je řešení aby si šel kopnout každý, kdo má na parkovišti auto. Dát jim najevo, že držite spolu. Pak si najdou jiné parkoviště nebo daji pokoj. Přeci jen dostat po hubě od jednoho je něco jiného, než když se na ně slítne 5 nebo více chlapů. Udělat kolem nich kolečko a nikdo nic nevidí. Ono černí spoluobčané jsou moc silní ve velké skupině, to je pak plno keců, ale jak jich je jen pár tak jsou posraní až za ušima. Ale unás to třeba dělají neopálení.

S tim plně souhlasim.polici by jsem kvuli tomu nevolal.možná potom aby jsem měl papír pro pojíštovnu Jinak cikánská férovka je "kolik ti je 20 nás je taky 20"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jde o to, že musí mít strach to příště udělat. Jasně, že se to muže pomstít na autě. Tady je řešení aby si šel kopnout každý, kdo má na parkovišti auto. Dát jim najevo, že držite spolu. Pak si najdou jiné parkoviště nebo daji pokoj. Přeci jen dostat po hubě od jednoho je něco jiného, než když se na ně slítne 5 nebo více chlapů. Udělat kolem nich kolečko a nikdo nic nevidí. Ono černí spoluobčané jsou moc silní ve velké skupině, to je pak plno keců, ale jak jich je jen pár tak jsou posraní až za ušima. Ale unás to třeba dělají neopálení.

jak byla ta povest, ze dedecek nebo tata dal trem svym synum tri proutky a kazdy si ten prutek zlomil, ale jakmile jeden mel zlomit tri proutky, tak to slo tezce, zkratka drzet pri sobe :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...