Přejít na obsah

cvakani


burek

Doporučené příspěvky

zdravim! chci se zeptat jestli kdyz zapnete sterace vam zacne cvakat u ridice v tom levym rohu nebo tam nekde.vzdy me tam lupne kdyz sterace dojizdi do startove polohy a zastavi se tak to lupne.dela vam to taky?nebo nevite cim to?nevim jestli to cvaka od jakziva proste jsem si toho ted najednou vsimnul.diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim! chci se zeptat jestli kdyz zapnete sterace vam zacne cvakat u ridice v tom levym rohu nebo tam nekde.vzdy me tam lupne kdyz sterace dojizdi do startove polohy a zastavi se tak to lupne.dela vam to taky?nebo nevite cim to?nevim jestli to cvaka od jakziva proste jsem si toho ted najednou vsimnul.diky

Když máš zaplej cyklovač, tak tam cvaká relátko, ale nevím jestli je to to co myslíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim! chci se zeptat jestli kdyz zapnete sterace vam zacne cvakat u ridice v tom levym rohu nebo tam nekde.vzdy me tam lupne kdyz sterace dojizdi do startove polohy a zastavi se tak to lupne.dela vam to taky?nebo nevite cim to?nevim jestli to cvaka od jakziva proste jsem si toho ted najednou vsimnul.diky

asi ti jezdi sterac pres torpedo,myslim tim ten cerny plast co je pod oknem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když máš zapelej cyklovač, tak tam cvaká relátko, ale nevím jestli je to to co myslíš.

presne tak.zapnu ciklovac a nad mrizema na topeni u ridicova okna respektive nad zapinanim svetel neco lupe kdyz zapnu ciklovac?je to normal nebo je neco spatneho?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...