Přejít na obsah

Lozisko kola


Chossse

Doporučené příspěvky

Zdravim hosi,jsme se chtel zeptat!Mel jsem pred 2 mesici nehodu,leva strana od svetla po svetlo potlucena a odrena!Ale taky leve predni kolo dostalo poradny kopanec az se ohla ta vodici tyc kola nebo jak se to presne jmenuje!Oprava probehla vsechno v pohode mam havarijko,takze mi to pojistovna vsechno zacalovala!Ale ujel jsem tak asi 400km a pri otoceni volantem do prava jsem zacal slyset zprvu male rany ale ted uz to je fakt moc!Jsou to rany jak svine v tom levem kole!Podle me to je vysypane lozisko,ale mohlo by to byt i neco jineho?A dalsi otazka byla to jejich povinnost vymenit to lozisko kdyz kolo dostalo takovou ranu muselo jim byt prece jasne,ze kdyz to nevymeni,tak se to v brzke dobe vysype,ne?Jestli by se to dalo reklamovat nebo proste poslo a ted oprava je na me?Dik za odpo!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim hosi,jsme se chtel zeptat!Mel jsem pred 2 mesici nehodu,leva strana od svetla po svetlo potlucena a odrena!Ale taky leve predni kolo dostalo poradny kopanec az se ohla ta vodici tyc kola nebo jak se to presne jmenuje!Oprava probehla vsechno v pohode mam havarijko,takze mi to pojistovna vsechno zacalovala!Ale ujel jsem tak asi 400km a pri otoceni volantem do prava jsem zacal slyset zprvu male rany ale ted uz to je fakt moc!Jsou to rany jak svine v tom levem kole!Podle me to je vysypane lozisko,ale mohlo by to byt i neco jineho?A dalsi otazka byla to jejich povinnost vymenit to lozisko kdyz kolo dostalo takovou ranu muselo jim byt prece jasne,ze kdyz to nevymeni,tak se to v brzke dobe vysype,ne?Jestli by se to dalo reklamovat nebo proste poslo a ted oprava je na me?Dik za odpo!

Rány a ložisko?. Ložisko se spíš projevuje hučením. Rány - to by mohl být i stejnoběžný kloub.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No takze probehla vymena a je to opravene,celkova cena 236 ecek,no jak jsem se podivoval nad cenou tak jsem pochopil proc je to tak!Nemenili totiz jenom lozisko,ale vymenili uplne cely kineticky kloub i manzetou!No asi pro jistotu nebo tak!Reklamace neklapla,po nehode bylo vse v poradku,takze nebylo nutne to menit! :prc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...