Přejít na obsah

Okopaný lak hran dveří


tommys

Doporučené příspěvky

Kluci určitě vás to některý tak štve, mám na autě vcelku slušně zachovalej lak na r.v 97 ale co mě štve jsou okopaný hrany dveří, z dálky to není vidět, ale z blízka toho tam je dost, od toho jak někdo nešetrně otevře a bouchne do něčeho i když mám na dvěřích gumy, tomuhle se prostě nezabrání.Co s tím děláte, připadá mi že lakovat celý dveře kvůli tomu je zbytečnost, korekční tužkou by to šlo zalakovat, ale už by to nebylo ono co se týče do rovnosti povrchů, přeci jenom když se vyštípně kousek barvy tak to je pak vidět, napadlo mě neexistuje něco čím by se dala ta hrana zakrýt?Myšleno zalakovat to tužkou aby tam byla nějaká ochrana a pak na celou tu dýlku hrany něco nasadit, obdoba toho jak se dávali dřív ty odrazky na dveře co se nasadili na hranu, ale v tomhle případě bych si představoval nějakou malou lištičku decentní ohebnou která by se hezky nasadila po celý ty dýlce až ke sloupku a bylo by po problému.

Parkrát jsem viděl rozřízlou bužírku z něčeho ale to je brutál

Editováno: , autor: tommys
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...