Přejít na obsah

Alarm


Saatan

Doporučené příspěvky

vesteckou kouli tady nikdo nema :)

zamkni auto ¨dalkacem, pak otevri dvere ridice KLICEM a pockej cca 10-15s, mel by e spustit alarm, pokud ne, nemas jej

To je prece hloupost.Kdyz to odemknu klickem od auta,tak se nemuze spustit alarm.At uz to otevru na dalku nebo ve dverich.Jde mi spis o to jestli se tam daval seriove.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je prece hloupost.Kdyz to odemknu klickem od auta,tak se nemuze spustit alarm.At uz to otevru na dalku nebo ve dverich.Jde mi spis o to jestli se tam daval seriove.

To by si sa čudoval! tak si nechaj otvorené okno a otvor z vnútra a budeš vedieť či ho máš!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je prece hloupost.Kdyz to odemknu klickem od auta,tak se nemuze spustit alarm.At uz to otevru na dalku nebo ve dverich.Jde mi spis o to jestli se tam daval seriove.

to vis ze se spusti.. otocit vlozkou zamku jde i sroubovakem, to by tam ten alarm byl uplne nanic

alrma jde deaktivovat jen dalkacem, pripadne otevrenim klicem a nastartovanim do cca 10s

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim ze bz ti mohol pomoct equidec na sterankach igorweb zadaj do googlu equidec a najdes to tam zadaj kody co mas aj technickej knizke a oddeluj takouto ; ciarkou a uvidis ci mas alebo nie ....

Takisto som to zistoval a nasiel a uz viem co tam od vyroby bolo nebolo co je origo a co je dorabane ....

S pozdravem .... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim ze bz ti mohol pomoct equidec na sterankach igorweb zadaj do googlu equidec a najdes to tam zadaj kody co mas aj technickej knizke a oddeluj takouto ; ciarkou a uvidis ci mas alebo nie ....

Takisto som to zistoval a nasiel a uz viem co tam od vyroby bolo nebolo co je origo a co je dorabane ....

S pozdravem .... :palec2:

Diky za radu nasel jsem co jsem potreboval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...