Přejít na obsah

Kolik natankujete ???


Fire

Doporučené příspěvky

Ráno jdu tankovat jelikoš mě svítí dojezd cca na 60 km...dojedu a tankuju a natankuju 70 litrů nafty !!!! samozřejmě odvzdušňuji .... pak už mě nebavilo si s tím hrát !!!! podotýkám, že sice mám nádrž na 63 litrů ( 4x4 ), ale i tak je to o 11 % více :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ráno jdu tankovat jelikoš mě svítí dojezd cca na 60 km...dojedu a tankuju a natankuju 70 litrů nafty !!!! samozřejmě odvzdušňuji .... pak už mě nebavilo si s tím hrát !!!! podotýkám, že sice mám nádrž na 63 litrů ( 4x4 ), ale i tak je to o 11 % více :)

Ouha tak toto jsem jeste nemeril,ale 70 do toho nenarvu ani kdybych chtel!:)Ale zkusim to,dobra zkouska! :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobré téma tak hned přispěji - 2 roky tankuju a tankuju a nikdy se mi nepodařilo ručičkou palivoměru dosáhnout poslední čárku - nedávnou jsem tu někde četl, jak někdo ještě po prvním cvaknutí tankovací pistole nalije 10 litrů - tož jsem včera tankoval a taky cvakal a cvakal a huráááá ručička už byla v polovině poslední čárky - pro mně úspěch - příště zkusím ještě o něco více ;):feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobré téma tak hned přispěji - 2 roky tankuju a tankuju a nikdy se mi nepodařilo ručičkou palivoměru dosáhnout poslední čárku - nedávnou jsem tu někde četl, jak někdo ještě po prvním cvaknutí tankovací pistole nalije 10 litrů - tož jsem včera tankoval a taky cvakal a cvakal a huráááá ručička už byla v polovině poslední čárky - pro mně úspěch - příště zkusím ještě o něco více ;):feve:

stlač ten čudlík na lavej strane nalievacieho hrdla a nemusíš tolko cvakať ;) .

Editováno: , autor: Laci Pecze
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tím čudlíkem v nadrži,jak máš o pár řádků víš to foto,vypustíš z nádrže vzduchovou bublinu a tím pádem ti klesne nafta a mužeš vesele dál dolívat(ovzdušňovat pořád dokola,dokud ti nepoteče nafta nazem :) )

Ale nedělat u benzínu. Hrozí poškození nádobky s aktivním uhlím!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkus, treba budeš příjemně překvapen !!!! :palec2: ... jak to vyjedu, tak napisu jak jsem tam narval 75 ltrů !!!! :p

OCTAVIA MA NÁDRZ NA 55 LITRU TECH 5 LITRU SE VEJDE ASI K HRDLU NEVIM JESTLI MA 4X4 VETSI NADRZ ALE NORMALNI OCTA NE JA MAM REKORD 60 A TO Z KANISTRU A BYLO TO AS PO HRDLO!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...