Přejít na obsah

spatne zobrazeni fora


burek

Doporučené příspěvky

cauec chlapi.z niceho nic se mi zobrazi muj dotaz-prvni prispevek a misto toho-jako do ted aby tam byla pod tim kazda odpoved me to dole udela takovej strasne neprehlednej stromecek.je to sileny.nevite nekdo co stim??jak to zmenit?uz jsem zkousel vse.diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cauec chlapi.z niceho nic se mi zobrazi muj dotaz-prvni prispevek a misto toho-jako do ted aby tam byla pod tim kazda odpoved me to dole udela takovej strasne neprehlednej stromecek.je to sileny.nevite nekdo co stim??jak to zmenit?uz jsem zkousel vse.diky

nikdo nic??nikomu se to ted nestalo??je to dost neprehledny a hnusny.tady je screanshot

post-13196-1208026657_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bylo to tim diky moc.ale nevim houplo to tam z niceho ic.no asi nejaka interni chyba.diky

No nejseš asi jedinej komu se to stalo. Mě se to taky jednou samo od sebe změnilo a chvíli mě to potrápilo než jsem na to došel jak to změnit...

Editováno: , autor: Konny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...