Přejít na obsah

El. okna


Jir-ka

Doporučené příspěvky

Mám dotaz na ty, kteří se s tímto již setkali. Občas, teď už skoro stále, mi nejde otvírat levé okno na první polohu (kdy se musí držet) , vypadá to na kontakty mikrospinače. Nahoru a ostatní funkce je to v pořádku. Chtěl jsem se do toho podívat jestli se dají kontakty vyčistit, ale bohužel to nejde rozdělat, ani po uvolnění těch západek. Vypadá to jako přilepené. Máte s tím někdo nějakou zkušenost, respektive je nějaké řešení mimo koupě celého dílu?

post-2553-1209211651_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem byl s tímto dotazem příliš rychlý. Jelikož jsem to v tuto chvíli vzdal, tak jsem při zpětné montáži zjistil, že byly zoxidované kontakty v přívodním konektoru. Po vyčištění vše ok. Ale pokud máte někdo info, jestli to je zalepené nebo ne a jak na to, přispějte. Může se to hodit v budoucnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

mel jsem stejny problem sti ze na prvni polohu dolu to neslo trefit,ale bylo to od nova tak jsem myslel ze je chyba ve me :-)

letos jsem to rozhodil a zjistil ze ten platovy dil (bily plast )co tlaci pod tlacitkem do spinace je occa 0.5mm kratsi nez od pravych dveri,

horkovzduskou jsem ho zahral a zmakl podelce klestema az ziskal zadany rozmer a uz funguje jak ma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...