Přejít na obsah

Chromové lišty nárazníky / dveře


=:o)

Doporučené příspěvky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nema neco podobneho nahodou v nabidce Milotec?

Hm,ale ten tam má jen ty rádoby chrom.boční lištičky.....milotec to má nálepkou nad boční lišty,což vypadá dost amatérsky ;) ..viděl jsem to a přišlo mi jak když to vůbec nepatří na OII. zde

Editováno: , autor: karlos3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...
No už jsem se po nich taky pídil a nic nenašel . Ale tolik bych za ně nedal .

Nejlepší by bylo zjistit výrobce a cena by asi byla příznivější .Černá Oktávka je moc hezká, ale v chromových lištách by určitě ožila daleko víc.

Je to při nejmenším trapné když se dočteme za kolik se kupojí venku a v jaké výbavjě a kolik musí zaplatit místní no a nakonac když už si chce připlatit třeba za chrom.lišty

tak musí do Číny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm,ale ten tam má jen ty rádoby chrom.boční lištičky.....milotec to má nálepkou nad boční lišty,což vypadá dost amatérsky ;) ..viděl jsem to a přišlo mi jak když to vůbec nepatří na OII. zde

To ano, je to hroza. To je taky tuning á la 90te roky. To sa na dovezene stare "zapadne" auta nalepovali vsetky mozne bliskave listy a ine somariny... To by chcelo nieco originalne - ako ma napriklad passat. Otazne je ci by sa to na octaviu vobec hodilo. Ja o tom osobne dost pochybujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejlepší by bylo zjistit výrobce a cena by asi byla příznivější .Černá Oktávka je moc hezká, ale v chromových lištách by určitě ožila daleko víc.

Je to při nejmenším trapné když se dočteme za kolik se kupojí venku a v jaké výbavjě a kolik musí zaplatit místní no a nakonac když už si chce připlatit třeba za chrom.lišty

tak musí do Číny

Naprosty souhlas, i ja se o to jiz delsi dobu zajimam, z bocniho profilu by ji to vubec neuskodilo, mam tez BlackMagic, a evidentne na to v Boleslavi nekdo prisel, kdyz to na tu cinksou edici dali. Moc ji to slusi.

Editováno: , autor: omicron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Chlapi, co nového kolem těch lišt? Za měsíc dostanu černou 4x4, tak mě to zajímá. Ty lišty Milotec orvdu tak odsuzujete? Možná by to zas tak tragický nemuslo bejt.....

Zkus se zeptat zde ...vím že je jeden čas měl(ty orig.na OII pro Čínu),ale cena byla určitě přes 10.000kč za nelakované!!!......Tak před rokem a něco jsem v tom Asp2 nakupoval a vzpoměl jsem si na známého souseda z chalupy ze kterym jsme se o těch lištách bavily a kterej je strašně chtěl,tak jsem se mu tam zeptal a ten mi řekl že měl několik sad těchto lišt a že už je nebere protože to nikdo za tu cenu nechtěl a to je ještě prodával za cenu za kterou je nakoupil ;) ......

Upřímně řečeno.....to je celkem ještě dost slušná cena těch 10.000kč za kompletní sadu....Na Passatech který jsem měl ve výbavách Highline jsem tyto lišty měl a tehdy do jedné té lišty na dveřích mi někdo zarazil hranu svých dveří tak že se odloupnul lak a ta chrom lišta se hnusně prolomila,tak jsem chtěl tu lištu přelakovat a vyměnit tu chrom.část,ale VW to zvlášt nedělá a tehdy mi ve VW řekl borec ve skladu že nelakovaná lišta jen v přípravě na lak na ty jedny dveře s tim chromem vyjde na 7.000kč ;) ...tak jsem mu řekl ať si jí nechá a jel na vrakoviště VW....hned na druhý vrakárně jsem měl štěstí,lištu jsem tam sehnal..sice starší,ale netknutou a v mé barvě a za 1.500kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Nemáte tu někdo zkušenosti s nalepováním těch bočních lišt Milotec? Jde mi o to, že bych je chtěl ještě nalepit, ale v návodu je doporučená teplota okolo 25 stupňů. Příští týden má být max 15 stupňů. Můžu to risknout nebo už jedně nějaká vytápěná garáž ? :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to nahřejvej horkovzduch.pistolí nebo stačí fénem.....já jsem takto přilepoval na dvou OII ty chrom.lišty(nad zad.SPZ) a to byla ještě daleko větší kosa.....nahřál jsem to místo lepení,očistil odmaštovačem,pak nalepil a chvilku po nalepení jsem to taky trochu prohřál a drželo to stejně dobře jako ty co jsem lepil na ostatní OII v létě.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...