Přejít na obsah

Serial Ulice dnes 18.30


Semi 108

Doporučené příspěvky

já Vám dám dědka :aggressive:lollol:p lumpové :)

no pokud Vás zajímají detaily z natačení.tak pár zajímavostí ;):):)

natáčelo se to z velkým předstihem a to 15.3. od 17.hod do 5.hod. na zmíněné Olšanské ulici,která byla po celou dobu uzavřena.zima byla dost velká ;)

nejdříve se zkoušelo s kaskaderém a to asi 5 hodin /proto naše přítomnost,kdyby se něco stalo a poté se hrálo :) /

Jak bývá" dobrým zvykem" u filmařů vše se mění během natáčení xykrát ;) nejdříve jsem měl 3 věty,pak dvě a výsledek je možno vidět lol

Nejdříve sanita přijížděla,pak zase odjížděla a na konec bylo rozhodnuto,že tam budeme stát po celou akci a "pracovat" :)

Režisér byl velmi pohodový a vtipný,tak se to dalo a nebyla to taková buzerace,jak bývá obvyklé.

Naše práce spočívala celou dobu s Patrikou Solaříkovou /Tereza Jordánová/ a byla velmi příjemná,je to inteligentí holčina,žádná namyšlená hvězdička.Byla u nás v sanitě 4 hodiny a tak se povídalo o všem.Důvod její seriálové nehody je prozaický,děla svou vlastní maturitu a tak potřebovala více času :)

No co, dědek jseš, ale já jedinej jsem si na to vzpomněl a jiní jsou (jak to tady už tak bývá) jako opice a hned se opakují, no. Co nachčiješ proti větru? :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...