Přejít na obsah

POLICIE ČR, Městské a obecní policie


Romariooo

Doporučené příspěvky

to nevadí, hlavně potom snížit rychlost a k té druhé kameře přijedu pomaleji, no a průměr bude pod určenou mez, ta první kamera tě jen vyfotí a uloží čas, ale rychlost nezjistí, ta druhá tě také vyfotí a na základu výpočtu vzdálenosti mezi kamerami a času, kterým si tuto vzdálenost ujel, je vypočtena průměrná rychlost a na základě té tě potom posuzují

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aaha, diky za uklidneni cece, pac pak jsem to dojel asi 50kou. Ja si prave nebyl jistej, jestli to mimo useku nemeri i primo u kazdy zvlast :) Takze v tom pripade je to snad v pohode (bylo to ze strany od Europarku u ty mysi diry).

A taky cekam, ze prijde dopis kvuli tomu, jak je 70ka pri prijezdu z D1 nad depem Kacerov, ale pri sjezdu z Jizni spojky neni (jak se tu resilo) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aaha, diky za uklidneni cece, pac pak jsem to dojel asi 50kou. Ja si prave nebyl jistej, jestli to mimo useku nemeri i primo u kazdy zvlast :) Takze v tom pripade je to snad v pohode (bylo to ze strany od Europarku u ty mysi diry).

A taky cekam, ze prijde dopis kvuli tomu, jak je 70ka pri prijezdu z D1 nad depem Kacerov, ale pri sjezdu z Jizni spojky neni (jak se tu resilo) :)

Járo, ve kterejch místech to je, já moc tu Prahu neznám, ale teď jsem se pohyboval po Čestlicích a několikkrát jsem z Čestlic jel po D1 směr Praha a pak jsem sjížděl na Jižní spojku směr Hradec Králové. Tak doufám, že ty kamery nejsou tam někde. To si nejsem jistej, jeslti nemám taky něco čekat, jezdil jsem tam asi +/-100.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to by si tě vůbec neměli všimnout, víceméně je zajímá nad 160. Bohužel to ale nelze říci se 100% jistotou, že tomu tak je ve všech případech. Kdo chce psa bít...

Kurňa, nechce se mi , ale musím jít umejt, vysát a navoskovat stařenku k prodeji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně to jsem si říkal, ale co víš, třeba se ve svátek nuděj a vyřeší i 140 km/h, než aby se vrátili domů bez jediné vybrané pokuty :smich:

Hlavně si musím vzít GPS a změřit o kolik tacho proměřuje, prt. před dvěma rokama jsem právě po nazutí letňáků dostal pokutu, prt. jsem stále spoléhal na to, že tachometr ukazuje víc než je skutečnost :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Járo, ve kterejch místech to je, já moc tu Prahu neznám, ale teď jsem se pohyboval po Čestlicích a několikkrát jsem z Čestlic jel po D1 směr Praha a pak jsem sjížděl na Jižní spojku směr Hradec Králové. Tak doufám, že ty kamery nejsou tam někde. To si nejsem jistej, jeslti nemám taky něco čekat, jezdil jsem tam asi +/-100.

Covece, myslim, ze smerem ven jsou az za tou mysi dirou, pokud si najizdel z D1, ale ted si nejsem uplne jistej, ale jsou tam. Jinak je jich nekolik na Jizni spojce jeste pred sjezdem z D1, ale tem ses vyhnul. A ta 70ka je primo na D1 prave za Jizni spojkou smerem do centra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle zdrjů je tam tolerance na 82km/h, tak snad to bude Járo OK

to Myš: 140km/h??? to si tě ani nevšimnou, nestojí to papírování za takovou blbost,,, včera jsem jel 155km/h tachometrových a dojeli mne, koukli, když jsem jel přes 80 rovných 80 tak odjeli a nic, tak že bych byl klidný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...