Přejít na obsah

Panensky Tynec 2008


kapka

Doporučené příspěvky

Kuwa 14.6. 2008 se žením, tak to vypadá že vezmu ženu na svatební cestu do Panenského Týnce: ........ já- :wub: vs ona- :angry: ............. no nic tak asi to moře no - kol11

Já zřejmě pojedu :palec2: s tou svatební cestou to není špatný mi to máme 19.7. tak něco takového zkusím navrhnout lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja asi taky ne, uz me fakt serou ty vstupny na srazy, milovice 400kc tynec 200/os coz mam taky za 400

doufam ze pribude do budoucna spis mensich srazu bez zbytecnejch kravin vokolo (sprinty, souteze, striptýzy a já nevim co) tak aby si mohl cloívek prohlidnout pekny auta, pokecat s kamaradama atd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo je to palba. Tak leda mladou provést v kufru :) .

Ale zase je tam solidní program. Třeba ten konzert za to bys dal taky jen 2kila, kdybys na ně šel. I když tu kapelu neznám.

Asi to udělám tak, že v pátek tam pojedu i s mladou a večer zase domu a v sobotu ráno přijedu bez ní a budu tam do neděle.

:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no timhle me to prave stve ze jo :-) ja nejedu na koncert chci ject na sraz :-)

ale tak beru to, nikdo me tam nenuti :-) akorat me mrzi ze je cimdal vic takovejhle "honosnejch srazu" kde je milion vselijakych atrakci za ktery se samo musí zaplatit a clovek pak nema kam ject kdyz nechci ani sprintovat, ani koukat na koncert ci naky show ani zbirat pohary :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja asi taky ne, uz me fakt serou ty vstupny na srazy, milovice 400kc tynec 200/os coz mam taky za 400

doufam ze pribude do budoucna spis mensich srazu bez zbytecnejch kravin vokolo (sprinty, souteze, striptýzy a já nevim co) tak aby si mohl cloívek prohlidnout pekny auta, pokecat s kamaradama atd

No od toho jsou nekomercni srazy, Skodahome, besidka, Turnov, Skodahome Mimon nebo jeste Doksy ..... Panensky tynec, Milovice apd. jsou podstatny hlavne ty sprinty, ty libovky me v milovicich uz nak nebraly, sposta stejnejch aut, a spis se kolikrat smeju jak to 4x denne lastej, jako taky se rad podivam a mam rad cistej vzhled a cisty auto, ale s autem musi bejt taky zabava a musi slouzit, ne abych ja slouzil autu....tot muj nazor...

Mozna dorazim kdyz bude pocasi a cas, ale mam to docdela daleko, vstup neresim ale spis palivovne je znat i pri male spotrebe s TDi....

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...