Přejít na obsah

Panensky Tynec 2008


kapka

Doporučené příspěvky

A je to tady :palec2:

Sice tam nikdo nebude ale těšim se lol

Kdyby chtěl někdo zítra pokecat tam mě možná najdete vrávorat si to u auta pokud zrovna nebudu u stánku, auto poznáte podle vlajky www.skodaoctavia.cz která bude hrdě vlát lol

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Týnec byl dobrej. Jediné co mě štvalo pivo 27Kč a málo výběru občerstvení. Hod dog za 45Kč taky není levný, takže to zachránily 2klobásy a Gyros.

Ten típek z Fajn rádia co to uváděl byl taky docela mimo ten ví o autech asi to co já o šminkách pro buzíky, takže mlel uplné sračky. Od minulého srazu se naučil nové anglické slovo, takže již pódium nebylo pódium, ale stage protože stage je prostě khůl :-) Takže nastartujeme engine ve svym design autě a budeme khůl. A vočohenzap jeááá lol.

Vedle stage jste mohli vyhrát khůl rádio a nebo khůl scooter na atrakci, kterou známe z matějské pouti.

Večer šli podívat na tu jejich Fanj párty hlášky o striptýzu z reproduktoru zněly slibně. Přišli jsme blíže a kouknu na podium a tak se slíká do naha nějaký buzík za neustálého pobízení khůl moderátora, po tom ce se slíkl do trenek a pak vopravdu ukázal prdel, tak jsme hodily votočku a šli raději chlastat k autu.

Ale jinak to bylo super. Aut bylo myslím méně než minulý rok, ale pěkných aut tam bylo docela hodně a bylo tam docela hodně aut, kterých jsem ještě neviděl.

Gumovat uměl pouze jeden týpek s fordem, který tam odpálil 3krát gumy. Ostatní se snažili ale nepovedlo se. Noční šou byla pěkná auto co vyhrálo bylo opravdu pěkné a mělo podsvícené i kola což jsem ještě neviděl.

post-873-1213604619_thumb.jpg

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FOTO1: A taky tahle byla pěkná lol .

FOTO2: Neuvěřitelné kolik člověk vyprodukuje bordelu

FOTO3: Taky zajímavé Octávky, i když z blízka zpracování nebylo nejlepší

FOTO4: Limuzína

FOTO5: Ze zádu byla celkem pěkná, škoda toho předku

FOTO6: Bylo tam celkem dost luxusních aut. Audiky, bavoráčky...

post-873-1213605053_thumb.jpg

post-873-1213605103_thumb.jpg

post-873-1213605155_thumb.jpg

post-873-1213605205_thumb.jpg

post-873-1213605248_thumb.jpg

post-873-1213605289_thumb.jpg

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FOTO1: Pěkné aranžmá

FOTO2: Jak se tam to autí asi dostalo? :-))))

FOTO3: Kajpan nebo jak se to píše. Auto české výroby. Motor to má myslím z favorita.

FOTO4: Amerika :palec2:

To je pouze výběr a veškeré fotky co jsem já a kámoš nafotil (cca 180) naleznete v mojí nové galerii http://www.foto.skodaoctavia.cz/thumbnails.php?album=23 :palec2:

post-873-1213605384_thumb.jpg

post-873-1213605480_thumb.jpg

post-873-1213605530_thumb.jpg

post-873-1213605620_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

wau :) a že jsi se nestavil 7 sanitek se nedalo přehlédnout a celkem nás tam stálo 11.... ;);)

Samotnyho mne to mrzi, byl jsem tam fakt jen na skok, pred desatou uz jsem odjizdel a vezl jednu blondynku na letiste.. :) Tebe jsem zahlidl jak si prejizdel nejaky pneumatiky :palec2: a pak jeste dvakrat, ale nez jsem se k Tobe dostal, tak frrr a byl si pryc.

Urcite se letos potkame, uz dlouho jsem neslysel "Melnik Slany Louny... " :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...