Přejít na obsah

Fotografické úlovky z ulic a silnic


krysarr

Doporučené příspěvky

FUGAS: vypadá to brutálně dobře ale neni to podle mě na naše "krásny" silnice ;)

no...jak která kára...u těch "levnějších" už bývá běžně adaptabilní podvozek,kterej je během pár milisekund schopnej nastavit tuhost atd...takže to vubec nemusí bejt kostitřas... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak mě, už taky nějak neberou Porshe je na každém rohu. Už je to tuctovka. Už se za tím ani pomalu neotáčím.

A to já se za Porschem stále otáčím, jen ty Cayeny mi nejdou moc pod kůži, ale Porsche je prostě Porsche :) Mně moc neberou Ferrari, ale i za ním se otočím, kouknu se co nového je na Malostranském náměstí.

Mně čím dál tím více bere značka Lexus :palec2: a to zrovna sporťák není, že ;)

Ale prostě jakékoliv pěkné auto je pohlazení po duši, nezáleží mi tolik na značce, musí být pěkné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady nejde o to jestli kostitřes nebo ne, tady jde o to, že ten elktron v tak slabé gumě dostává tolik zabrat na našich tankodromech a kostkách, že je do půlroku po něm

trošku přeháníš nee....?Myslím že tenhle bavor není jediný auto,který má tokovýhle šlupky a jezdí po ČR...takových aut je hafec a určitě každej mění pořád ALU... :smich: nehledě na to že paprsky jsou až do kraje ráfku a to jentak nezkurvíš...joo bejt to nějakej 10cm límec..to je jiná... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz se na kola podivate je na nich znat ze dostavaji na prdel.

jinak ja porsche muzu i Cayane, v okoli jezdi bile v uprave a je to brutale.

krozo: hezky mustang, a nejezdil v tom uz minuly rok? Podobneho jsem videl minuly rok na jihu moravy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

trošku přeháníš nee....?Myslím že tenhle bavor není jediný auto,který má tokovýhle šlupky a jezdí po ČR...takových aut je hafec a určitě každej mění pořád ALU... :smich: nehledě na to že paprsky jsou až do kraje ráfku a to jentak nezkurvíš...joo bejt to nějakej 10cm límec..to je jiná... ;)

se poptej na srazech a uvidíš, myslím si že moc nepřeháním, bohužel :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...