Přejít na obsah

Fotografické úlovky z ulic a silnic


krysarr

Doporučené příspěvky

tohle konkretne je ve studentske, ale hlavni se delo na zikove, ta byla lemovana takovymi auty po cele delce a ty tam mastily.

byl to GI JOE, cast ukazovcali i v te dobe v televizi, jak jim nestastne ten HUmmer vletel vparze u Hiltonu pred ten autobus co jej pak smetl.

nektera auta meli nadrz /=vybuch, ohen/, nektere ruzne navarene rozperky vevnitr aby se hezky neformovali /asi/ a tak. nektera vypadala pred znicenim zachovale, neco byl jen skelet. hummery mely na sobe ruzne nastavce na likvidaci tech aut. kasmeru meli i na motorkach, docela odvaha. pracujeme pobliz v thakurce tak jsme si leto aspon na chvili zpestrili :)))

hodne je i na youtube /http://www.youtube.com/watch?v=DXuiRep-tGY treba/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NEVÍM VÁŽNĚ NECHÁPU NECHÁPU CO JE TO ZA TAKOVOU ÚŽASNOU ZÁBAVU ROZBÍJET CIZÍ VĚC TEN ČLOVĚK NA TO TŘEBA CELEJ ŽIVOT ŠETŘÍ A PAK PŘÍJDE BANDA NĚJAKEJ KOKOTŮ TO VÁŽNĚ ŘÍCT JINAK NEJDE... FAJN POKUD NA ZASTÁVCE VYSYPOU NA ZEM KOŠ, ČI NĚCO POMALUJOU OK TO SE DÁ JEŠTĚ ZKOUSNOUT, ALE TOHLE..... :aggressive: MI NEŘÍKEJ ŽE TO NIKDO NESLYŠEL TAKOVEJ RÁMUS TO MUSEL BÝT KDYŽ TU FELDU NIČILI.... U DVEŘÍ ŘIDIČE TAM JE TO ÚPLNĚ JAKOBY NĚJAKOU TYČÍ ČI CO JÁ VÍM ÚPLNĚ PROHLÍ TO MUSEL BÝT RACHOT A TO JE CCA 50 m OD TOHO HNED PANELÁK NECHÁPU VÁŽNĚ NECHÁPU

Njn, tak nejak. Ale stejne se mi to zda divny, ze by to tam pak dotycnej nechal, at si to lidi rozeberou, ja bych s tim rozhodne neco udelal, i kdyby mi to mela pojistovna proplatit jako totalku, coz tohle urcite nebylo, teda puvodne :) Jak pises, kraval to musel byt hroznej, ale asi lidi nevidi a neslysi, co nechteji. A v pul ctvrty rano to stejne vetsina lidi zaspi, a ted ma malokdo otevreny okno. Ale i tak, rozhodne na tech autech nepracovali minutu a tech poskozenejch a oznacenejch tam bylo dost :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...