Přejít na obsah

Solidní servis a starší díly


skoda user

Doporučené příspěvky

Co si budeme nalhávat - pokud jde o povinné, "zápolit" s pojišťovnou o náhradu škody bude poškozený, a ne pojištěný, takže vám bohužel může být putna, u které se pojistíte kol103 . Je to absurdní, někdo Vás naboří a vy abyste si vše vyřizovali sami, kdežto viník je z obliga :aggressive: . Já žádnou nehodu nezpůsobil, ale nabořili mně 2x. Ze slavné České Pojišťovny jsem dobýval náhradu přes 1/4 roku, a v Kooperativě odmítli ohledat škody na vozidle dřív, než sdělím jak chci nahradit škodu, zda "rozpočtem" či uhrazením části faktury servisu. Jenže jak se mám sakra rozhodnout dřív, než mi nabídnou konkrétní částku? V podstatě vás nutí zakoupit zajíce v pytli :angry: .

Pojištění by si asi zasloužilo samostatný thread, zde se původně řešilo něco jiného, takže dost bylo OT :kol-73:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak, mas naprostou pravdu, ja jen prihodim zkusenost s Kooperativou, kterym to trvalo jak psum srani, pak mi jeste nepasli po mesici a neco dopis at jim vsechno poslu, a to jsem nazacatku dal plnou moc servisu a ti to poslali do 3dnu, a jeste krom jejich bordelu v Kooperative mi chteli pridelit "platce DPH" takze mi to chteli poslat (penize) bez odecteni DPH a na to jsem musel reagovat vyjadrenim ze nejsem ... docela sranda jak clovek co za to nemuze, musi resit tolik veci a problemu ...

Takze se modlete at vas nabori priste nekdo kdo ma solidni pojistovnu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen bych napsal, že ne vždy je na vině pojišťovna. Ve spoustě případů si za problémy mohou klienti, že např. nedodají potřebné dokumenty a/nebo je dodají špatně. Já naštěstí jezdím bez nehody, takže jsem toto nemusel nijak řešit, ale na firemním autě už nějaké ty kolize byly a vždy se to odehrálo velmi rychle a bez problémů. Je potřeba těm lidem říct, co chcete a jak chcete. Zkušenost s ČP :) a mimochodem, nejsem žádný jejich agent :)

Celkem kritický stav je ten, že v naší krásné republice jezdí spousta automobilů bez sjednané POVky a to se potom můžete vzteknout. Jediná rada je, volat vždy policii k nehodě (dokud nám to nezakaží zákonem - že) a nebo si nechat podepsat na místě nehody od viníka, že to opravdu udělal. Protože jinak je to může dopadnout taky tak, že vy to sice nahlásíte z jeho POVky, ale ve chvíli kdy pojišťovnka kontaktuje viníka, tak ten může tvrdit, že nic takového se nestalo a je to tvrzení proti tvrzení a strašné průtahy.

A ještě krátké shrnutí, žádná pojišťovna není dobročinná organizace, pouze komerční instituce, která vydělává na neštěstí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krasne receno. Je to tak. Ale priznam se ze i v nasi pojistovne se cas od casu najdou pojistovaci, kteri tu praci nedelaji tak jak by meli a pak to odnese jak pojistovna (jeji jmeno) tak i pojisteny (klient) a je to smutne ale je to tak. Navic dobry postreh pokud vas nekdo "navali" nechte si od nej podepsat vyjadreni ze zavinil autonehodu a pokud se bude vymlouvat ci jakkoliv vykrucovat jednoznacne volat Policii, a take vozte sebou takovy formular co dostanete od pojistovny, kde je to krasne predpripravene prave na autonehodu, kam doplnite detaily, jak se to stalo a nakonec vam to dotycna osoba podepise.

Jinak kazdy zazil spatnou ci dobrou zkusenost s urcitou pojistovnou a nekdo jiny zase naopak, pak uz zalezi na pojistovne jestli s tema spatne pracujicima lidma uvnitr neco udela nebo ne a to se nasledne podepise na jeji vizitce. U nas ted jsou treba pekne cistky a prave na oddeleni autopojisteni, ale s prichodem noveho reditele, ktery udava opet ten spravny smer.

Vzdy je to jenom o lidech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...