Přejít na obsah

Ridicak C+E


Wollf

Doporučené příspěvky

Poupravil bych, T máš už když máš C, ale jde o to co za ním můžeš tahat. A traktory do 3500kg lze řídit i s B.

chlapci moment, pokud mas B tak muzes ridit traktorurek do 3500kg, pokud mas C, muzes ridit trakturek do 3500kg, jsem si delal C a myslel, ze budu mit aj T zapsane, tak velky kulovy a to jsem delal v roce 2002. Jinak je potreba k C profesni prukaz, bohuzel je to tak dokurvene od tech poslancu, ze si nezapomen Te vymenit profesni prukazy do konce zari ci rijna a dostane profesak na 5 roku, pokud to nestihne te, tak propada profesak a znovu na skoleni v nekolika desitek hodin + nejaky desetitisice kc fuck za novej profesak - je to tak nebo se pletu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim presne jesi je T k C nebo k C+E, ale kazdopadne ja mam C+E a T zapsany nemam, ale traktor ridit muzu, bere se to jako podskupina. Je to stejny jako kdyz mas papiry na nejsilnejsi motorku - taky pak nemas zapsany, ze muzes ridit i tu nejmensi motorku AM a pritom je to samozrejmost. Takze ten kdo ma C+E muze ridit traktor urcite i kdyz to nema zapsany (a mozna staci i C, to nevim).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak píšeš, ale pokud máš C, můžeš řídit jen samotný traktor, jak k tomu dáš vlečku, potřebuješ CE ;)

taka,tak. Napsal sem to blbě i k B máš T(jen do 3500kg) ale bez E. By mě zajímalo co bych vytvářel s takovým traktorem za který můžu dát akorát káru, na kterou leda tak slámu. S C už máš T(velký) ale zase bez E.

ještě by mě zajímalo co když si udělám E za B,můžu pak za T tahat E? :)

ještě pro úplnost. Mám A,B,BE,CE,D,DE a k tomu teda i T,takže je mi to k ničemu,ale zajímá mě to ;)

Editováno: , autor: dadaoct
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes aby se v tom prase vyznalo, když jsem si rozšiřoval řidičák o D,E tak jsem se s nima pěkně dohádal o tom co mi napíšou do řidičáku a co ne, ženská nevěděla, její nadřízený taky ne :feve:

tak tohle vím přesně. Já dělal nejdřív E a 2 měsíce na to závěrečky na D,ale před testy na D sem si musel zažádat řidičák na E ,jinak bych nedostal zapsano k D to E. Prostě když jdeš ke zkouškám,musíš mít výpis z karty řidiče na základě kterýho,mi při zkouškách na D k němu zažádali o DE. Myslel jsem že to sfouknu jednim vrzem ale ono nééé. Byrokracie jako hovado. No ale zvládnulsem to i s profesákem a teď už jen aby mi to nesebrali :) Nalitej nejezdim,tak doufám že 12 bodů nedosáhnu jinde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Musíš bodově obhájit minimálně tu skupinu na kterou už máš papíry, podle mě není těžké naučit se ty testy na plnej počet, mám D a nedělá mi problém udělat kdykoliv za střízliva test na plnej, zrovna nedávno jsem si je vystřihl na stránkách ministerstva. Jelikož jsem už prošel několika verzemi zákonů a vyhlášek, tak současné testy hodnotím vcelku kladně, chyták tam je, ale průhledný, bývaly opravdu o dost horší, např. první verze po vzniku zákona. Pokud jezdíš, tak to snad znáš, no a pak stačí používat mozek ;) a těch pár otázek s rozměry se dá naučit. Dojímaly mě starý autobusácký páky který psaly testy na 30-35 bodů, to bych fakt vyhazoval od volantu. Neber to prosím nijak osobně, opravdu neboj se toho a použij mozek a uděláš to s přehledem. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musíš bodově obhájit minimálně tu skupinu na kterou už máš papíry, podle mě není těžké naučit se ty testy na plnej počet, mám D a nedělá mi problém udělat kdykoliv za střízliva test na plnej, zrovna nedávno jsem si je vystřihl na stránkách ministerstva. Jelikož jsem už prošel několika verzemi zákonů a vyhlášek, tak současné testy hodnotím vcelku kladně, chyták tam je, ale průhledný, bývaly opravdu o dost horší, např. první verze po vzniku zákona. Pokud jezdíš, tak to snad znáš, no a pak stačí používat mozek ;) a těch pár otázek s rozměry se dá naučit. Dojímaly mě starý autobusácký páky který psaly testy na 30-35 bodů, to bych fakt vyhazoval od volantu. Neber to prosím nijak osobně, opravdu neboj se toho a použij mozek a uděláš to s přehledem. -_-

Mozek??? Co to je??? :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...