Publikováno Červenec 14, 200817 r Ahoj,mám takový dotaz,dají se se použít litá kola z fabie I na octávii I ?Jsou to 15" a je mi líto jich prodávat.Díky.
Červenec 14, 200817 r dají,teda aspon ty originální, rozteč je stejná, jen pneu zvol s vyšším profilem na octavia 195/65 apod.
Duben 14, 200916 r Mám originál plecháče s pneu 195/65 R15 z fabie na octávce, byly uplně nový takže mi je bylo líto prodávat, jdou tam bez problému, jenom je jiné ET, kola jsou o chlopek víc zalezlý než originál oktávkový, na pohled neznatelný, jednotlivé ET zjistíte tady nekde na netu, já si je už nepamatuju.
Připojte se k diskuzi
Můžete publikovat nyní a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a publikujte s vaším účtem.