Přejít na obsah

Zabezpeceni vestavenym zamkem volantu


Joshua

Doporučené příspěvky

Uz nejakou dobu si vsude ctu jak lehke je ukrast Octavii I. ikdyz ma vsemozne alarmy a zamky razeni.

Nikdo se pritom nezminuje o standartnim zaklapavacim zamku volantu.

Nechci tady davat navod zlodejum, ale to prece nejde jen tak urvat, kdyz je to zaklapne, ne?

A zlodej prece nemuze odpojit rizeni podobne jako tahlo od prevodovky....

Diky za nazory.

Jirka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sem se asi nevyjadril presne, me se nejedna o pridavnou paku na volant.

Jedna se mi o klasicky zamek volantu ktery je v kazdym aute od vyroby a ktery se aktivuje pootocenim volantu pri vypnutem zapalovani a vytazenem klicku. Potom zaklapne a volantem se neda dal tocit. To prece neni tak lehke prekonat, ne?

jirka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Chlapy, tak na to musim reagovat . Pred par lety, kdyz jsem jeste delal do Baworaku, jsem koupil na n.d. auto bez niceho (bez papiru a taky bez klicku) Kdyz jsme ho chteli nalozit tak jsme nemohli protoze mel vytocena kola a volant zamcenej. Muzu vam rict takovou fusku jako vylomit cep zamku volantu to je neco. A to bylo BMW z roku 83. Rubal jsem do toho majzlem a kladivem asi hodinu. O utrhnuti volantu to vubec nemohlo byt rec. Zkousel jsem paku tyc a nic. Takze si myslim ze utrhnout volant jako se to delavalo u Zigulu to us asi nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...