Přejít na obsah

BOLERO


Doporučené příspěvky

Díky za odpověď, je to tedy nový díl nebo stačí přehrát software jednotky?

Pro správnou funkci zobrazování klima a parkování u Bolera na neFL OII musí být:

U MR2006...nové topení tj. celý rozvod vzduchu

...nový panel z FL OII

...přepinování a programování

...parkovací jednotka z OIIFL nebo SUPII

U vyšších modelů by se nemuselo dávat topení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...

Swing nie je zlé rádio, dobre mi zobrazuje aj parkovacie senzory, v podstate s ním nemám väčší problém.

Keď som videl tú cenu, čo vo "fau-vé" pýtajú za to rádio, skoro ma vystrelo.. 1667€ !!! čo je asi 43 000Kč, za v podstate identické rádio RCD510 (minimálny rozdiel, pasuje do Fabie).

TOTO.

Ahoj, s tou cenou, to myslíš za Swing 43 000 Kč? To jsi trochu přestřlil. Swing pokud vím stojí asi 12 000 Kč :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, s tou cenou, to myslíš za Swing 43 000 Kč? To jsi trochu přestřlil. Swing pokud vím stojí asi 12 000 Kč :smich:

Nn, za RCD510 - Bolero..

tak čo, neviete o nejakom novom dieli do 10tKč? :(

Edit: Samozrejme, NIE ten superbovský/VW, ktorý pasuje iba do Navi rámčeka..

Editováno: , autor: Tomino Men.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

umí Bolero ukazovat v nější teplotu? Mám jen climatic a audience ji ukazuje, teď se trošku bojím, že o tuto funkci přijdu.

Víte někdo jak to nastavit? Díky!

Já mám Bolero ve FL (nejčastěji hraju mp3 z SD) a nevšimnul jsem si, že by se zobrazovala vnější teplota. Ta je na Dotu a klima vyvolá při změně parametru pop-up okno, které po chvíli zmizí.

Pokud to jde, tak mě opravte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

lol Kdyz podrzim stisknute tlacitko setup cca 5 sekund a zvolim FM je tam servisni menu radia lol

Ta kmitoctova vyhybka ma realne lepsi signal nez jedna antena nebo stejny? Muze to nekdo v tomto menu porovnat?

Lidicky mate na BOLERO s jednou antenou uroven signalu STEREO nebo jen MONO a POOR :feve:

V tom servisnim menu to pri jedne zapojene antene ukazuje ANT1 ON - ANT2 OFF co vam to ukazuje pri pouziti teto vyhybky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lol Kdyz podrzim stisknute tlacitko setup cca 5 sekund a zvolim FM je tam servisni menu radia lol

Ta kmitoctova vyhybka ma realne lepsi signal nez jedna antena nebo stejny? Muze to nekdo v tomto menu porovnat?

Lidicky mate na BOLERO s jednou antenou uroven signalu STEREO nebo jen MONO a POOR :feve:

V tom servisnim menu to pri jedne zapojene antene ukazuje ANT1 ON - ANT2 OFF co vam to ukazuje pri pouziti teto vyhybky?

Vyhybku jsem ted poridil, rozhodne konecne radio nema vterinove vypadky jako driv (pri RDS preladovani). Signal bych rekl ze je tak nejak stejny, mozna malinko lepsi, nemel jsem ze signalem problem ani na jednu antenu, jen to porad vypadavalo a to uz ted nedela. U silnych stanic v Praze STEREO pise, ale je pravdou ze MONO tam je videt castejsi. Pri zapojeni vyhybky ANT2 ON.

Jinak vyhybku i za ty penize dopurucuji, ale je to dost. Jsem stoura, tak jsem nakoukl do utrob a je tam dost součástek, neni to jen rozbocka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl by jsi typ na vhodný zesilovač?

Já mám stále příjem POOR nebo při nejlepším MONO

Zprávy o dopravě chytnu jen když jsem v Praze :aggressive:

Bohužel zatím jsem žádný nepotřeboval, ale těch nabídek je na netu spousta. Určitě to chce některý specializovanější obchod a zaslat jim jaký zesilovač používáš (např. původní škodovácká anténa s integrovaným zesilovačem) měli by ti umět navrhnout zesilovač s odpovídajícím zesílením (ziskem).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

ZDAREC KLUCI

MĚL BYCH K VÁM VŠEM PROZBU KOUPIL JSEM AUTORADIO BOLERO viz.foto

A CHTĚL JSEM SE ZEPTAT ZDA NĚKDO NEVÍ ZDA SE DÁ NĚJAK UDĚLAT ABY SE DALO PŘEHRÁVAT DVD ? POMOCÍ NĚJAKOU REDUKCI NEBO TAK NĚCO.JEDNA BÁBA POVÍDALA,ŽE TO PRÝ NĚJAK JDE CO JE NA TOM PRAVDY KLUCI PŘEDEM VÁM VŠEM DĚKUJU ZATÍM SE MĚJTE DĚKUJI JANAK VŠEM ZA ODPOVĚD.

post-56888-081652300 1287406778_thumb.jp

post-56888-056198500 1287406789_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ZDAREC KLUCI

MĚL BYCH K VÁM VŠEM PROZBU KOUPIL JSEM AUTORADIO BOLERO viz.foto

A CHTĚL JSEM SE ZEPTAT ZDA NĚKDO NEVÍ ZDA SE DÁ NĚJAK UDĚLAT ABY SE DALO PŘEHRÁVAT DVD ? POMOCÍ NĚJAKOU REDUKCI NEBO TAK NĚCO.JEDNA BÁBA POVÍDALA,ŽE TO PRÝ NĚJAK JDE CO JE NA TOM PRAVDY KLUCI PŘEDEM VÁM VŠEM DĚKUJU ZATÍM SE MĚJTE DĚKUJI JANAK VŠEM ZA ODPOVĚD.

Vsuň DVD do CD mechaniky, napr.CD prehrávača - pôjde?

Odpoveď je: nie, pretože je to CD prehrávač a nevie čítať DVD, čo je odlišný formát.

Ale display Bolera by teoreticky mohol zobraziť čokoľvek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...