Přejít na obsah

BOLERO


Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

Ahoj všem,

mám Bolero v OII 2006 - původně Audience. Krom toho, že neukazuje čas ani teplotu, což mi tolik nevadí, nereaguje na otočný spínáč světel (světelný senzor pod zrcátkem nemám). Co jsem se ptal, je k tomu potřeba převodník signálu CAN. Nevíte někdo, kde by se dal sehnat za rozumné peníze nebo jak to jinak řešit? Gateway mám přeflashovanou na poslední správný software. Díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mám první postřehy z výměny Bolera za Stream. Zvuk je nesrovnatelně lepší, až mě to zarazilo, nečekal jsem takovou kvalitu zvuku. Co se týče tolikrát opakovaného tématu ohledně nakódování atd. Rádio se mi samo zapíná i vypíná v závislosti na vložení či vyjmutí klíče ze zapalování. Před výměnou jsem byl upozorněn, že právě toto nebude dělat dokud se nenakóduje. Osvělení je v pohodě, svítí jak má, intezita se nemění ikdyž se jedná o model z SII s čidlem. Kvalita signálu pouze na jednu anténu je taky dobrá, nejezdím dlouhé štreky, takže by mě absence druhé antény neměla trápit. Nicméně, jsem někde slyšel, že pokud nebude použita frekvenční výhybka, tak některá rádia přestanou po čase hrát úplně, nevím! Snad řekněte vy. MF volant také funguje bez problémů. Co se týče zobrazování klimy na displeji. Potom jsem se tady dočetl, že se musí vyměnit snad "celá" topná soustava, už snad ani nechci, aby to rádio takovou funkci mělo. Je mi divné, že starý Stream to celé ukazuje a pro Bolero by to byl takový problém, že by se musel měnit panel klimatizace či co ještě! Takže tuto funkci oželím a už potom nebudu pátrat. Co ale neoželím je zobrazování park asistenta. Takže opětovná otázka? Co je třeba? Gateway, ok chápu, kde ho koupím co nejlevněji, případně kolik je normální prodejní cena, abych nekoupil plastovou krabičku za 2000kč a ona neměla cenu pár stovek. Díky

OCT II mr2006

Editováno: , autor: Tofik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...