Přejít na obsah

BOLERO


Doporučené příspěvky

Muzu jen potvrdit ze bolero zvladne SDHC.

Koupil jsem si do bolera SDHC 16 GB class 2, napral jsem to uplne plne MP3 a trva to mooc dlouho nez se karta nacte, ale pak uz hraje vpohode.

Tak a ted nevim, proc tak dlouho nacita - jestli protoze je tam tech 16 GB muziky,nebo kvuli typu karty....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....myslím že to bude kvůli množství souborů, já mám taky 16-ku, ale mám na ní jen 4GB muziky (zatím) a načítá mi docela rychle

....Koupil jsem si do bolera SDHC 16 GB class 2, napral jsem to uplne plne MP3 a trva to mooc dlouho nez se karta nacte, ale pak uz hraje vpohode.

Tak a ted nevim, proc tak dlouho nacita - jestli protoze je tam tech 16 GB muziky,nebo kvuli typu karty........

je to tím, že máš SDHC CLASS 2 .... ta má garantovánou rychlost jen 2MB/s. Záleží hodně na výrobci karty.

Já jsem ted koupil do Bolera 32 GB Class 6 tak jsem zvědavej jak to bude šlapat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to je teda s tou kartou a tim oznacenim Class?? Jaka trida na to bude nejlepsi? Nekdy vys v tematu se nekdo zminoval ze koupil class 4 a nekdo mu oponoval ze class 3 je lepsi na to. Tak jsem si koupil rovnou class 2 a ted tvrdite ze je nejlepsi class 6. Takze jsem z toho uplne zmatenej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Class X znamená garantovanou rychlost karty v MB/s. Tím pádem - čím vyšší číslo, tím lépe. Více najdeš na http://cs.wikipedia.org/wiki/Secure_Digital. Ale i v rámci stejné třídy jsem našel velké rozdíly, záleží na výrobci. Zatím nejpomalejší značku co jsem měl v ruce je A-Data, nejrychlejší byla Patriot.

Dodatek:

Po chvíli brouzdání po zahraničních fórech jsem zjistil, že je asi blbost honit se za rychlejší kartou kvůli Boleru - vypadá to spíš na problém ve firmware rádia, než rychlosti karty, protože zde (http://briskoda.net/forums/topic/146777-columbus-v-bolero-sd-cards/) jeden maník otestoval stejnou 16GB kartu v Boleru, kde se načítala 45s a potom v Columbusu - a tam byla načtená za 2s!!!

Editováno: , autor: JardaHdc
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
mám oct 2 rv 2005 a koupil jsem rádio Bolero ale vybíjí mi autobaterii, neví někdo co a jak? mám tam zapojeno i externí bluethoot od nokie a jediný co je jiný je konektor na anténu. DÍKY

vyměnit gateway, radio "neusne".... novou gateway nakodovat..

Editováno: , autor: Milhausek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ako vám funguje Radio Text ? Ja mám s ním nejake problemy, konkretne na FUN radiu. KEd si dam Radiotext, tak sa mi objaví prehrávaná skladba. ale ked ide dalsia, tak text ostava nezmenený. musim prepnut na inu stanicu, potom naspat a refreshuje sa text. vacsinou uz na spravny. alebo sa tam objavia skomolene slova, zlozene z dvoch roznych verzii textu.

Pytal som sa na toto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím tak mám taky bolero v autě OII rv. 2008 a nějak pořád nechápu co mám všechno udělat, aby mi ukazovalo prakovací sensory (mám je v předu i vzadu) a climtronic (nebo jak se ta automatická klima nazývá) popřípadě jestli se do něj dá nahrát navigace. A navíc bych chtěl vidět nějaký foto jak to vypadá v reálu. A teď mě napadá ještě dotaz ohledně zajíždění toho bolera jestli se to dá dodělat viděl jsem to na jednom superbu že se to bolero zamáčlo lehce dovnitř a ono tam zůstalo a přez něj vyjel kus plastu že to nebylo tokový lákadlo pro zloděje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam Bolero v predface O II. V noci to je super osvetlene, ale pres den, kdyz jen malo sviti slunicko tak nevidim na radiu skoro nic. Nazvy stanic jeste celkem jo, ale kdyz couvam tak to auticko s prekazkam nevidim skoro vubec. Je to tim ze to je v predface aute, nebo tohle dela Bolero i v nove octavii, popripade superbu???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...