Přejít na obsah

Prosím o pomoc - www.carena.cz


FRANK

Doporučené příspěvky

Prosím kohokoliv o pomoc se zkouškou přístupu na jedny stránky.

Zkuste kliknout na níže uvedený odkaz a potom mi tady sdělte, co se Vám načte. Správně by se měla zobrazit "intro-rozcestník" stránka, kde je uprostřed logo firmy, nalevo "klikací" vstup je jedné sekce, napravo "klikací" vstup do druhé sekce.

Mně se zobrazí vždy jen to logo a dál nic, prohlížeč sice "pracuje" - stránka se dál načítá, ale symboly po stranách loga pro vstup dále se mi prostě nezobrazí a to jsem nachal načítat třeba i půl hodiny.

Tahle úvodní stránka je tam asi od úterý, cca třikrát jsem s tím neměl žádný problém a od té doby se dál na ty stránky nemůžu dostat.

Nějaký IT zaměstnanec té firmy mi tvrdí, že je problém v mém prohlížeči (IE7), ale já s nastavením prohlížeče nic nedělal.

Ten odkaz: http://www.carena.cz/

Editováno: , autor: FRANK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky v poho

Firefox 3.0.3.

- taky si myslím že je problem u tebe s flash animaci - chtělo by třebas skusit někde v IE provest aktualiza Flash Playeru nebo něčeho takoveho - oni mohli přejit na nějakou vyžší verzi nebo tak něco

Editováno: , autor: brunoos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...