Přejít na obsah

oprava laku na 7 ročnej Octavii


dagg

Doporučené příspěvky

Vedel by niekto poradiť ako je to s opravou laku 7 ročného vozidla (garážovaná, najazdené 71000 km) vozidla? Dva dni do zadu do mňa ťukol na križovatke Citroen Jumper a prevalil mi pravý zadný blatník v dĺžke asi 10 cm pri zadnom svetle . Nakoľko to bude hradiť vinníková poisťovňa tak by som to dal spraviť. Otázka je teraz, ako to bude vyzerať po nalakovaní, kedže mám zelenú metalízu tzv. "agave", tak mi známy povedali, že to už v živote nikto nenamieša a bude to tam ako pesť na oko... Preto sa pýtam či naozaj takéto niečo hrozí, prípadne či m i viete doporučiť v Bratislave servis s osvedčenou lakírnickou dielňou.

Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uplne nejlepsi je kecat lakyrnikovi do toho jal to ma delat,tim ho akorat nastves.a rady co ti tu psali sou k nicemu kdyz to clovek nevidi,jinak bude to jak pest na oko pokud treba mas horsi lak treba od mycky atd.po nalakovani pockej tak 3dny a projed 2krat kartacama,odstinove to preblem nebude mozna to bude trochu vic do modra zalezi co pouzivaji za znacku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s tím kecáním lakyrníkovi do práce to je pravda, jsem lakýrník a mám nejraději když někdo začne házet rozumy jak to udělat, v dnešní době je fakt nejlepší přestříkat celý díl ale jde to i do tzv. záprachu že se přestříkají třeba jen část a není poznat rozdíl ale už to není takové jako kompletní lak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...