Přejít na obsah

Blinkre


petkojanka

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

já už mám ten new co se dával a nejsou s ním problémy, můj dotaz je přesto všechno se dnes spálila pojistka na blinkry, vyměnil jsem ji, varovný spínač funguje avšak podvolantový přepínač nejevý žádné náznaky aby se rozeběhlo relé ve spínači, přijde mi to trochu divné a nikdy jsem se s takovou vadou nesetkal a o problematice tohoto dílu vím víc než dost. Myslíte si že mohl odejít podvolantový přepínač???? Díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dnes komplet vše rozděláno, závada nikde nenalezena a o jsem rozebral na kousky i páčku, nasadil jinou a také nic, po podrobném zkomání nalezena přepálená i další pojistka což m velice překvapilo jak mohou odejít 2 pojistky, vůbec bych to nepředpokládal, nyní vše funkční, možná vada byla pravděpodobně způsobena tažením vozíku se zřejmě špatně zapojenou elektroinstalací

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 8 měsíců později...
Ahoj mám také problém s blinkry,když vyonu blinkr tak mi ještě několikrát cvakne relé. rok vyr 2001.nesetkal jste se již někdo s tím?

Zkus tady http://briskoda.net/maintenance-performance/indicators/1738/ (18-01-2005, 09:43 uživatel Scrattox). Mi to pomohlo. Jednoduché a geniální řešení - práce tak na půl hodiny. Taky mi začaly blbnout blinkry - klasický problém. Už jsem relé jednou vyměňoval a není zrovna zadarmo, tak jsem hledal tady na fóru, marně. Až konečně ve Velké Británii. Nepochopitelné, člověk by řekl, že na mekku škodovek alias Českou republiku nikdo nemá...

Jak dostanu povolenku, tak přeložím ten wordovský návod a hodím jej do Instalačním manuálů, ať se to pořeší jednou provždy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Zdravím prosim o radu!Mam fabiu 3 den a mam taky problem ,

1.blinker na vodičovej strane hapruje,raz ide raz nie,všetky ostatne funguju v pohode len ten vo svetle ide ako sa mu chce ,prečistl som kontakty vymenili objimky z jednej strany na druhu a stale to iste,

2.dalej nejde mi vo dverach varovne svetla ale ziarovky tam su,

3. tiež mi nefunguje stropne svetlo ked prepnem ,aby to vypinalo pri zatvoreni vobec nesvieti,ked dam aby svietilo tak svieti,

4.tiež neviem či zapajali var.signal pri nevypnuti svetiel pri vyrobe ako som mal vo felicii,lebo mi to nesignalizuje.

To je tak asi všetko,prosim o radu ,či to opravim sam alebo to bude važnejšie Vopred dakujem !!!

Editováno: , autor: birko2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Ano dělá to páčka směrových světel. Nejdříve to zacvaká párkrát, pak to bude cvakat častěji a déle a pak to bude dosahovat takové intenzity, že to cvakne milionkrát za sekundu třeba půl hodiny vkuse. Vcelku otravné. Dnes jsem nechal páčku vyměnit a mám klid. Výměna přerušovače nepomůže.

Editováno: , autor: Mira96
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam nasledovny problem.

Ked posuniem packu dolava - zasvietia lave blinkre.

Ked posuniem packu doprava - zasvietia vsetky styri blinkre.

Myslite, ze to moze byt sposobne nefunkcnym rele?

Dnes som bol v skodovke, nemali ho na sklade. Len sa chcem uistit, aby som ho nekupoval zbytocne.

Vdaka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Pánové, mám dotaz - nevím jestli to někdo už pořešil. Nenašel jsem. Jde na OI zprovoznit funkci při doteku páky blinkru 3x bliknutí??? Jak to mají novější stroje!! Je to fakt dobrá věc.

Tak špatně hledáš, je tady toho doóóóst. Zadej TRIPLINK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...