Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

AAAchooooj kamarádi kol5:) před půl hodkou jsem dorazil z nemocnice,3 dny včetně operace stačí až do ..... :feve::kuk::feve:

Moc děkuji Všem za podporu,moc to potěšilo a o něčem to v superB partě vypovídá :palec2::palec2::worthy rád Vás všechny uvidím,klidně i na motokárách,holt si nezajezdím.leč rád pokecám :palec2: ( pochopitelně když to nebude bolet ,jako nyní :help: )

operován jsem byl ještě ten večer,operace trvala hodku a půl a na pokoj jsem přijel kolem jedné v noci a tam na mě čekal syn se snachou,to bylo více než milé kol5 .

Čágo Jiřiku a Jani :):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale tak celkem to jde píšu s s Víťou na qip , protože tady nemůže je v práci a jinak mě štve to počasí no a copak děláš ty hezkýho?

Já se od rána nějak nemůžu nastartovat, né že by se mi chlo spát ale chodím od ničeho k ničemu. Ale dám ještě jedno kafe a pojedu tvořit... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...