Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Zdravím bandičko,po práci jedno kofí :)

Tak jsem dnes mluvil s Jiříkem Sejisem,má po operaci a všechny Vás moc pozdravuje.Jestli to bude vypadat dobře,tak by měl jít zítra nebo ve středu domu.Říkal jsem mu,že ho pak nějak přijedeme navštívit,až bude doma.Jinak až ho pustí,tak se tady určitě objeví.Všem děkuje za pozdravy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobrý večer všem,dorazil sem sem domů a sem rád,že tu čtu,že sejda je v pořádku.Dnes sem se bohužel dozvěděl ještě jednu špatnou zprávu týkající se naší rodiny,tak nejspíš v sobotu do prahy nedorazím.Jinak bych rád popřál sejdovi brzký uzdravení.čusky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezké ráno :) Jedno kafí pro mě. U nás prší a prší. Chtěl jsem se vás kluci zeptat (Hampejs a J-novis) mám poslat samolepky jednomu z vás a rozdáte si je a odvezete sejisovi nebo to mám poslat sejisovi a tam si to vyzvednete? Ať to nemusím posílat na 3x.

Ahoj Luky,

Myslím že je jedno,komu to pošleš,my se nějak podělíme.Klidně to pošli mě,mojí adresu máš a já to klukům nějak doručím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...