Přejít na obsah

HOSPODA u SUPů


Petřík junior

Doporučené příspěvky

Tak vás všečicky zdravím kamarádi,dnes sem konečně umyl supína kol5 i přítelkyně přiložila ruku k dílu. :kol-45: Vzali sme to důkladně,vnitřek i z venku.Jen kola mě dali totálně zabrat,ty byly úplně zažloutlý a to se snažím je mýt často a ani ty přípravky na kola nezabírali.Nakonec přišel na řadu osvědčený český výrobek silichrom,co sem používal na leštění výfuků na moto.Nu tím ten žlutej sajrajt pustil z hliníků a teď se blýskaj jak nikdy před tím.užívejte zbytku neděle a my jedem na návštěvu k babičce,kde zas bude plno příbuzenstva.vicki,tobě závidím,že tě začal víkend.čusky

Editováno: , autor: Peny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to u nás je pod mrakem a silnice suchoučký,tak k babině to máme 30 km,tak ho provětrám.Radost se zas na autí podívat když je zas čistounký,vyluxovaný a voňaví.Mám z toho radost.Jen je otázka jak dlouho vydrží z venku takle čistý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobré popoledne :D lidičkové, tak už jsem se taky konečně vyspinkal :)NO dobře, kecám :) oslava byla skromná, ještě jsem musel malovat předsíň :(

teď akorát vyrážím na kolečník.

Sejis: to bude asi mazec, derby se Spartou :(

Já jdu zejtra na Slávku proti Baníku, tak doufám, že to přežiju :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar bandičko,Jirka Sejis se mnou nohejbálek stihl asi hodinu,ale ten asist.už nebude.Bohužel si na nohejbálku utrhl achilovku a leží na ortopedii Vinohradské nemocnice.Možná ještě dnes v noci,nebo zítra ráno bude operován,tak by jsme se měli nějak domluvit a navštívit ho.

Chtěl,abych Vám to napsal,aby jste se nedivili,že se tu chvíli neobjeví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je brutal.Pozdravuj ho od nás jo.Z pochopitelných důvodů nám to s Jančou nevýjde,abychom ho navštívili,ale držíme palce.A hlavně ať to dobře dopadne.Automat neautomat pokud to jen trochu půjde tak ho někdo na sraz veme.

Sakra to má chlap smůlu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak toto je fakt smůla. Pozdravuj ho a navrhuji začít motokáry ne v Radotíně, ale návštěvou v nemocnici. Co vy na to?

Na sraz není problém, pokud bude chtít, pražáků je tu dost a já se hned nabízím a myslím, že nebudu sám :)

To ten víkend teda pěkně skončil :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hezkej večer všem,

teda chudák Jirka. A to když hrál na Seči tak mu to tak šlo. Taková smůla, tak hlavně ať se mu to rychle vyléčí! Pozdravuk ho i ode mě, já ležím doma tak nemůžu přijet.

Mě už ustoupila bolest hlavy tak můžu alespoň koukat do monitoru. Ale ty antibiotika nic moc, ani jíst mi nechutná...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...